Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha nincs bejelentett pesti...

Ha nincs bejelentett pesti címem, de orvoshoz kellene mennem, akkor hova tudok menni?

Figyelt kérdés

Jelenleg Budapesten élek, de bejelentve csak Tatabányára vagyok. Elég sokba kerülne mire haza utaznék, ott helyi közlekedés stb.. Orvoshoz mindenképpen el kellene mennem, ezért kérdezem, hogy ilyenkor mi a teendő? Ügyelet? Vagy mehetek esetleg háziorvosi rendelésre is? Tudna valaki esetleg ilyet mondani a 14. kerület közelében? Ha ügyelet, akkor oda mikortól lehet menni?


Köszönöm szépen előre is!


2011. okt. 3. 10:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Ugyanilyen helyzetben vagyok, háziorvoshoz mehetsz, ő írhat neked gyógyszereket, ellát, kiirhat betegszabira, továbbküldhet szakrendelésre, DE pl. nem írhat ki vérvételre. Legalábbis nekem ezt mondta, főleg hogy mostanában rájuk szálltak, hogy jaj csak a kerületi lakosokat lássák el.

2011. okt. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Igen, ezt mondták nekem is, amikor még a 7. kerületben laktam, de más meg azt mondta, hogy ellátnak majd.. Akkor megnézem merre van a legközelebb háziorvosi rendelő!

Köszönöm szépen mégegyszer!

2011. okt. 3. 11:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Szivesen :) Legalább megspóroltam neked egy idegeskedést :D Nekem 40 fokos lázzal kellett első orvosi rendelőben idegeskedni hogy elküld e fenébe bejelentett lakcímemre 50 km-re :D
2011. okt. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem egész múlthéten 39.5 fölött volt szinte a lázam, azt levittem, az nem érdekelt.. De most kijöttek rajtam vöröses kiütések, gondolom a csalánkiütés vagy mi a neve ennek.. Erre szeretnék valamit, hogy írjon fel rá.. meg, hogy beutalót esetleg bőrgyógyászatra.. Telefonáltam már Tatabányára, hogy ott a bőrgyógyászatra kérjek időpontot, kaptam is, október 28-ra.. :S
2011. okt. 3. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!