Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 2 napja megcsípett valami. Mi...

2 napja megcsípett valami. Mi lehetett? Kép lent.

Figyelt kérdés

Nem éreztem,amikor megcsípett,csak picit viszketett a karom,majd másnapra piros lett,mára pedig jól megdagadt,jó piros,fáj is és meleg a csípés és környéke..A képeken halványabban látszik,mint élőben.Szerintetek mi csíphetett így meg?

[link]

[link]


2011. okt. 6. 16:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Jajj... Hát szerintem pók... Fenistil és kalcium... Hátha jobb lesz.
2011. okt. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Vagy egy nagyobb szúnyog, vagy pók. Ha méh vagy hasonló lenne, látnád a fullánkját, úgyhogy szerintem az kizárva. :) Gyógyulást a kezednek!
2011. okt. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
29%
Hát nem tudom de a yutubon láttam olyan vidit aminek a címe "pókcsípés" volt de az bele is petézett a többit nem részletezem.
2011. okt. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Lenmag pépet kell rá tenni, "kiszívja" a mérget bármi csípett is meg, és gyulladáscsökkentő hatása is van.

Jaj! alig tudtam leírni, úgy viszketek hol itt - hol ott. elég hozzá a téma felvetése.

2011. okt. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!