Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Glükóz terheléses vizsgálat...

Glükóz terheléses vizsgálat előtt mikor lehet utoljára enni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mennem kell erre a vizsgálatra-inzulinszerű növekedési faktor glükóz terhelésre.Már voltam ilyen vizsgálaton,akkor kiderült,hogy ez az eredményem nem jó,szóval van egy kis inzulin rezisztenciám,viszont a sima terheléses vércukor jó volt,szóval azt most nem nézik.Sajnos már nem emlékszem,hogy ennyit kell előtte éhezni?8 vagy 10 órát?

Nagyon köszönöm!


2011. okt. 6. 17:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
éjféltől ne egyél, így a reggeli eredmény értékelhető lesz már
2011. okt. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem olyan vészes, hogy kora reggel kell menni:) Tanácsolom, hogy vigyél magaddal citromkarikákat.
2011. okt. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

köszi!Tudom,viszek citromot,a múltkor is elég könnyen lecsúszott egy kis citromlével.De akkor mennyit éhezzek?

(légyszi olyan írjon,akinek volt már pontosan ilyen vizsgálata)

2011. okt. 6. 18:18
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam már ilyenen, de kb este 8 körül ettem utoljára, és reggel 7re mentem. De alapból máskor sem eszel leginkább ezután.
2011. okt. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

első vagyok

inzulin rezisztenciám van, 3 havonta kell mennem vérvételre, úgyhogy sajnos van tapasztalatom

éjféltől ne egyél

2011. okt. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ok,köszönöm!
2011. okt. 6. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!