Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan alkalmazzátok a VICHY...

Hogyan alkalmazzátok a VICHY Dercos Aminexil Pro hajhullás elleni szert? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
(a használati útmutatón nincs rá utalás, hogy hajmosáskor kell alkalmazni, vagy nem szükséges hajat mosni?)
2011. okt. 9. 21:57
 1/4 anonim ***** válasza:

szia

én is most vettem, de számomra sem egyértelmű a használati utasítás és sehol nincs normálisan leírva hogy használjam.

Te hogy használtad kimostad a hajadból miután bemaszíroztad? tapasztalatod, használt valamit?

2012. ápr. 8. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Használati szerint minden nap a legideálisabb használni. Hajat nem kell minden nap megmosni. Nem szükséges. Amúgy jónak tűnik, igaz drága. Ha amúgy is mosol hajat, nyilván utána, ha aznak nem mosol hajat, akkor is használhatod.
2012. ápr. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Szia!


Én azóta már megcsináltam egy 12 ampullás kúrát! Nagyon jó tapaszatalataim vannak róla! Csak hetente 2-3x használtam hajmosáskor a vizes hajba maszíroztam ahogy a rajz mutatja, és nem mostam ki utána!

Az eredmény önmagáért beszélt! A hajam egyáltalán nem hullott, és elkezdtek új apró hajszálak növekedni, ami szemmel látható volt, mint pl. az apró baba haj! :)

2012. ápr. 22. 22:26
 4/4 anonim ***** válasza:
Én inkább száraz hajba, mert így érzem, hogy a tövéhez megy, nem a hajszálakra. 12 ampulla kevés, én minden második nap használok egyet, most interneten 9900 18 ampulla, azaz 36 napra elég. Még így is drága. Elment 7 ampulla...én még nem tudom, azt érzem, hogy a vérkeringést beindíja, meleg-hőt érzek, mást nem. Mintha kevesebb hajszál hullana ilyenkor tavasszal. Amúgy fiú vagyok, nem komoly a probléma, hajbeültetésre gyűjtök, mert drága, addig is kicsi időhúzásra jó. (Meg amúgy is évente jobb technika jelenik meg hajátültetés kapcsán)Minoxidiles neocapil termék lehet, hogy jobb. Nem szeretem azeket az ampullázgatást, valamint az 3100-ba kerül, 50dl, 2% és egy hónapig elég.
2012. ápr. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!