Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tehetnék, ha nem bírom...

Mit tehetnék, ha nem bírom elfogadni a magasságom?! VALAKI segítsen már.!

Figyelt kérdés

151 cm vagyok...

15 éves leszek 2 hónap múlva...

Eygszerűen utálom magam a magasságom miatt.

NEM TUDOM ELFOGADNI . Hiába mondják hogy ilyen meg olyan szép arcom van...és borzalmas mindennap azzal a tudattal ébredni hogy : na még mindíg csak egy gnómtörpe vagyok... A suliorvosnak is panaszkodtam már...Mondta hogy kilehet ezt vizsgáltatni , és ha valami rossz az az eredméyneimben , kaphatok növekedési hormont. (REMÉLEM EZ LESZ :( ). Bár magastalpú cipőt hordok mindig , az javítja kicsit a helyzetet... Szüleim is magasabbak mint én a testvérem is .. nem értem :///... Azt mondta az orvos hogy ha nem zárultak le a csontjaim növekedése csak akkor kapahtok növekedési hormont. Mennyi az esély szerintetek arra hogy kaphatok hormonos injekciót,és hogy nem zárultak le a csontjaim növekedése?


2011. okt. 11. 16:28
 1/9 anonim ***** válasza:

én is 15 leszek májusba..1.59 vagyok,de nem érzem magam kicsinek...s szertintem te se vagy alacsony mekkora akarsz lenni?

ez értelmetlen neharagudj...

szeritnem fogadd el..

még nősz amúgy is...

2011. okt. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
A 151 cm tényleg elég alacsony, de azt hozzávetve, hogy még 15 se vagy, még simán nőhetsz 18-ig 4 centit, és akkor 155leszel. Az már nem olyan kicsi, sok ismerősöm akkora, és tök jól néz ki, meg jól is érzi magát a bőrében. A növekedési hormont meg csak akkor válaszd, ha nagyon indokolt, mert nem jó hormont szedni, úgy értem más formában lehet hátránya és a csontozatod is gyengülhet.
2011. okt. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Neked is leírom az ökölszabályt: az édesanyád magassága plusz az édesapád magassága, osztva kettővel és nő esetén mínusz tíz cm, férfi esetén plusz tíz centi.


Ez ökölszabály, ettől sokféle elérés lehetséges. Ez esetben minden a genetikán múlik.


Lehet, hogy későn érő vagy és még símán nőhetsz. Ha korán érő, akkor jobb, ha elkezdesz megbírkózni a gondolattal, hogy alacsonyra teremtett a Jóisten. Tudod: a jóból kicsit adnak. :)


Növekedési hormonnal pedig nem jó játszani - ez komolyan mondom! Esetleg hordj magasabb talpú, sarkú cipőket, és légy boldog! Velem ellentétben te mindig kapni fogsz a lábadra cipőt, nem vered bele a fejed semmibe. A magasakkal ellentétben sokkal kisebb lesz nálad az esélye a keringési panaszoknak - hacsak el nem hízol vészesen - meg egy csomó jó dolog, ami csak az alacsonyabb lányoknak adatik meg.


Az önelfogadás volna a legjobb, mert akkor magasról tennél arra, hogy hány cm vagy.


És ne felejtsd el, hogy még nőhetsz!

2011. okt. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem több ismerősöm is van, aki 150 cm körüli magas. Van egy tök jófej csajszi, aki ráadásul okos is, és egyáltalán nem zavarja, hogy pici. Mindenki szereti, pár srác poénból szokott szórakozni a méreteivel, de csak hülyülnek, ő pedig nem is veszi komolyan, csak mosolyog. Te se zavartasd magad.

Amúgy Kylie Minogue, Eva Longoria, Hayden Panettiere, Mary Kate Olsen , Lady Gaga és még sorolhatnám kik, tök alacsonyak. Itt van még egy pár név:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__sztarok-bulvar__10..

A legjobb pasi és színész a világon (jó, most már elég öröeg:), nevezetesen Al Pacino csak 168 cm (ez pasiknál tök alacsony), még is irtó jó pasi volt még 10 évvel ezelőtt is:D

A másik kedvencem, Felipe Massa csupán 166 cm. Szóval ne parázz:)

Itt egy cikk is erről: [link]

És ne hordj mindig magassarkút, mert bütykös lesz a lábad, ami nagyon kellemetlen. Még csak 15 vagy.

2011. okt. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Menstruálsz már? Ha igen, elkeserítelek, de nem nagyon fogsz már nőni. Az első menses után még 1-2 évig nő a gerincoszlop, aztán nem.

Igaz, hogy alacsony vagy, de ez még teljesen belefér a normálisba. Egyébként sem tehetsz mást, mint hogy elfogadod.

2011. okt. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Hmmm igen menstruálok már ráadásul, elég rég óta...

Csak azt nem értem ha az emberek 90% azt mondja nekem hogy nem növök akkor a suli orvos , miért mondja hogy van rá esély hogy kivizsgálás után kapok hormont ...:O? amúgy a szüleim tesóm is mind magasabbak nálam...

2011. okt. 15. 17:02
 7/9 anonim ***** válasza:

Gondolom akkor kapsz STH-t, ha bizonyítékot találnak rá, hogy azért nem nőttél nagyobbra, mert alacsony volt a hormonszinted.

Ha genetikailag vagy mélynövésű, akkor nem fogsz hormont kapni. Úgyhogy ne éld bele magad.

2011. okt. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez azért sok ám egy kicsit! 15 évesen így elkámpicsorodni... A növekedési idő még 9 év. Mit akarsz? Góliát akarsz lenni? Hát arról nem hallottál,hogy a rossz gondolatok bevonzzák az ember életébe a rosszat? Javaslom hagyd abba a kesergést.Inkább bizakodjál. Az fél siker.
2011. okt. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem az unokám 62 cm. Mit szóljon ő?
2011. okt. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!