Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Jók a NuSkin termékei?

Jók a NuSkin termékei?

Figyelt kérdés

És megéri az árát? :)

Főleg a vitaminok érdekelnének.


2009. ápr. 30. 15:26
1 2
 1/16 anonim válasza:
50%
igen!használom és nagyon jó.Nem olcsó de legalább hatásos és megéri(ami a szépségápolást illeti)!Ajánlani tudom mindenkinek.A tablettái is jók(pl nem vagyok fáradékony,anyagcserém gyorsabb lett)
2009. okt. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
50%
nagyon! :) Nuskin & pharmanex a legjobb... Kondizok. Overdrive sokat segít
2009. okt. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
77%

Drágák, ezt az elején leszögezném, de ha azt nézed, hogy az olcsó szarokra mennyi pénz megy el, akkor máris jobb színben tűnik fel az egész!

Nekem a krémjei és a gépek is beváltak, és az étrendkiegészítői is

2009. nov. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
50%
azt meghiszem! nem jók hanem NAGYON JÓK a termékei!
2010. febr. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
60%
Nagyon jók a termékei én zsírégető krémet használok...nővéremék étrend kiegészítőket és sok egyéb mást... de munkaügyileg ne kezdj bele!
2010. márc. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:

Nekünk nagyon bejöttek, főként az arcvasaló és az overdrive vitamin, energiával tele ébred az ember és sokkal jobban bírja az iramot, a munkaidő végi fáradtsághullám is elmúlt!


Ha érdekel, tudok kedvezményes NuSkin termékeket, csak írj ide: hegerobin@freemail.hu

2010. aug. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
55%

Hello!

Én a lifepak-ot és a Marine Omegát szedem, de még nincs egy hete.

Az összetételükről nem tudom, mit higgyek, az agymosó szeánszon főként nem a termékekről beszéltek - sajnos - hanem az üzletépítésről.

Megjegyzem, Vatera és hasonló oldalak tele vannak a termékekkel, a galvanikus fiatalítóval és a szérumokkal főleg- na most ha annyira szuper, nem tudom, miért lehet fél- illetve harmadáron ott megkapni vadiújan.

Ebben az országban hol van olyan ember, aki meghallja az MLM-et, és még szóba áll veled utána...

Az árukról annyit, hogy 30%-ot csak azért fizetsz, mert az a fölötted lévő hat embernek az 5-5%-nyi jutaléka, szóval a termék valójában olcsóbb is lehetne. Csak akkor akik a piramis felsőbb szintjein vannak, nem gazdagodnának a te fogyasztásodból. Nyilván ez is egy ösztönzés, hogy építs magad alá embereket, és így visszatérül valamennyi. De mikor mindenki agyon van adósodva, ki fog havi min 30.000Ft-okat fixen ilyesmire kifizetni?

Aki engem belevitt, mondtam, üzletépítésre ne nagyon számítson rám ,engem egyvalami érdekel, hogy nekem és a férjemnek (aki gyulladásos bélbeteg) valamennyit javítson az állapotán. Persze ezt lehet, hogy Lenkei-féle cuccokkal is elérhetném... egyébként nekem az egészet egy dokinő ajánlotta, aki a sima belgyógyon kívül homeopátiával és kínai orvoslással is foglalkozik.

2010. aug. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Jónak tűnnek a termékek, de szerintem irreálisan drága. Viszont ezt nem feltétlenül az MLM rendszernek tudnám be, mint az utolsó hozzászóló. Az, ami egy MLM-rendszerben jutalékként kerül szétosztásra, az gyakorlatilag marketingköltség, amit egy normál értékesítési útvonallal rendelkező termék esetében ugyanúgy megfizetsz. A marketingköltség az egyik legjelentősebb kiadás egy átlagos termék vagy szolgáltatás árában. Gondolj a Coca-Cola-ra, vajon miből telik náluk a kimagaslóan magas költségekkel rendelkező TV-reklámokra? Azt is te fizeted meg fogyasztóként, mert bele van már eleve kalkulálva a termékek árába!
2011. jan. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
én a vitaminjait szedem és nagyon jók! :) már rég voltam beteg!
2011. febr. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
A termék árának semmi köze a hálózatépítés részéhez.érdemes elmenni egy előadásra ott minden fontos dolgot elmondanak de a minőség tényleg az egyik legjobb ,akinek szüksége vanrá és anyagilag ad rá ,annak érdemes kiprobálni.fontos viszont hogy nem egy nap de nemis egy hét a hatóidő ,de ez nem jelenti h nemjo:) apukám 4éve csinálja és rengetek elégedett vásárloja van.
2011. szept. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!