Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi a megoldás arra, h vki...

Mi a megoldás arra, h vki növelje a magasságát? A Super Growth szer az valóban hatásos?

Figyelt kérdés

Azt olvastam,

h a Super Growth szertől 2 hónap alatt 5 centit is lehet nőni!


2011. okt. 12. 21:03
 1/2 anonim válasza:

Én is olvastam róla, nem tudom..

Nagyon szép és jó amit írtak róla, de elég érdekes kommenteket olvastam..

pl. "1 hónap alat 3-4 centivel lettem magassab. Jhon 24"

Elég érdekes, tudtommal az ember addig képes a növekedésre amíg a csontvégek meg nem szilárdulnak (kb 18 év alatt)

Ez után már nem beszélünk növekedésről..

gigantizmus betegség esetén is, ami a növekedési hormonok túlzott termelését okozza felnőtt korban már nem nő az ember magassága, hanem a csontjai deformálódnak, torzulnak..

Nem tudom ők ezt hogy oldották meg ezzel a szerrel, de nem hinném hogy igazat állítanak..

Szerintem csak hasznot akarnak húzni, a sok kicsi ember kiábrándulásából.

2012. máj. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 umk válasza:
Csatlakozva az előttem szólóhoz, szerintem sem érdemes hinni az ilyen nevetséges gyógyszerek hirdetőinek. Ez genetika és azt nem szabad megbolygatni, sokkal többet veszíthetsz. A másik, én 195cm vagyok és már most, 23 évesen fáj a derekam és a térdízületeim. Azonkívül mindenhol beverem a fejem, de ez csak másodlagos. Summa summarum: próbáld meg elfogadni magad olyannak, amilyen vagy.
2012. aug. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!