Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Iszonyú fejfájás gyötör,...

Iszonyú fejfájás gyötör, megilyeszt. Migrén lehet, vagy front?

Figyelt kérdés
Már több mint egy hete iszonyú fejfájás gyötör,mintha össze akarna roppanni a fejem.Éjjel nappal fáj,0mi lehet ez?Még annyi hogy az emeleten gáz sziesztával fűtök egyenlőre lehet a gáz szagától van?30 éves anyuka
2011. okt. 13. 19:07
 1/7 anonim ***** válasza:
66%

Ha több, mint egy hete fáj miért nem mentél orvoshoz már?

A migrénes fejfájás nem olyan, fél oldalas és hányingerbe, hányásba torkollhat ha nem csíped el időben.


És már bocsánat, általában nem szoktam az ilyeneket megszólni, de amitől meg nekem van fejfájásom, ha egy 30 éves nő nem tudja leírni azt, hogy "megijeszt".

Cska ismételni tudom magam, orvoshoz kell menni.

2011. okt. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tényleg eltévesztettem,pedig 4es voltam helyesírásból,na basszus!:) Azért nem mentem orvoshoz mert kissé félek,sőt nem is kissé,mert az édesapám áttétes agydaganatban halt meg.De holnap el megyek orvoshoz.Ja és gondoltam mivel ez egy kérdezős oldal, kérdezek,de hát valószínűleg ez után nem fogok!
2011. okt. 13. 19:43
 3/7 A kérdező kommentje:
Még annyi,hogy a homlokom felől fáj leginkább....
2011. okt. 13. 19:44
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg kérdezős oldal, de a jelenlévőknek a töredéke végzett orvosit, de nekik is meg kéne vizsgálniuk, hogy tudjanak mondani neked valamit. És elhiszem, hogy ezek után félsz, de nem kell a legrosszabbra gondolni, simán lehet, hogy csak romlott a szemed, vashiányod van, stb. Még a front is beleférne, de mivel a héten hideg és meleg frontok váltakoztak nem merem azt mondani rá, hogy igen, mivel nem biztos, hogy érzékeny vagy mindkettőre.


És inkább elküldelek orvoshoz, mint hogy egyszer tényleg valami komoly baja legyen az adott kérdezőnek, aztán az én lelkemen száradjon, hogy nem jutott időben segítséghez. És neked is ez a legjobb, gondolom nem szórakoztató fájdalommal élni.

2011. okt. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Front volt,kaptam rá gyógyszert!
2011. okt. 26. 13:17
 6/7 anonim ***** válasza:

Milyen bogyót kaptál frontra, megkérdezhetném?

Azért érdekelne, remélem még elérhető vagy, mert nekem egy éve rendszeresen migrénes fejfájásaim vannak, dokik már rég óta nyomozzák, de nem tudtak még mit kezdeni vele, és már egyre inkább kezdem azt gondolni, h nekem is front miatt van.

2014. márc. 9. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja, és neked hogy derült ki ilyen gyorsan, h front okozta?
2014. márc. 9. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!