Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehet ez? A kérdés mező...

Mitől lehet ez? A kérdés mező tartalmazza a kérdésed, ne a magyarázat! A listaszerű megjelenítés és átláthatóság miatt van erre szükség! (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Már évek óta van nekem egy olyan bajom hogy 1-2 havonta mikor alszok hirtelen arra kelek az éjszaka közepén hogy majd beszarok a fájdalomtól és görcsbe rándult az egyik lábam(jellemzően a jobb). Ám a mai nap más volt. Ugyanerre keltem csak most mind2 lábamban ez volt és a fájdalom is eget rengető volt. Egy Cataflam segítségével úgy 10 perc kínszenvedés után visszamásztam az ágyra és visszaaludtam(általában meg se tudok mozdulni de most annyira fájt hogy nem bírtam ott maradni).

Reggel azt vettem észre hogy csak araszolva tudok menni és marhára bedagadt a bal bokám a jobb lábamat meg nem tudom kiegyenesíteni. Elaraszoltam egy kis jégért és azóta borogatom a bokámat hátha lemegy a duzzanat. Nos még mindig ugyanolyan kövér a bokám de most már annyival jobb a helyzet hogy a jobb lábamat ki tudom egyenesíteni. Viszont a bal bokám még mindig marhára fáj akármilyen mozdulatot akarok megtenni.


2011. okt. 14. 09:17
 1/5 anonim ***** válasza:
magnézium hiány. Magnéziumot kéne szedned, kapható pezsgőtablettában
2011. okt. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

És ettől dagadt meg ennyire a bokám? És miért csak este?

Amúgy most vettem egy jó meleg fürdőt hátha jobb lesz(valamivel jobb is lett) és azt vettem észre hogy van egy vöröses pötty a lábfejem és a bokám közt. Eddig nem vettem észre mert az egész lábfejem bevörösödött és nem látszott. Lehet hogy csak megcsípett valami? És ha igen akkor milyen rovar váltotta ki ezt a hatást?

2011. okt. 14. 09:58
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy dokival mindenképp megnézetném.Trombózis gyanús.Egyik ismerősömnek hasonló tünetei voltak.
2011. okt. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Most így néz ki a lábam: [link]


Mondjátok hogy nem trombózis vagy valami komoly cucc...

2011. okt. 15. 07:35
 5/5 kisbeethowen válasza:
100%
lehet reuma, kezdeti érszűkület, köszvény lehetséges lehet.reumatológia-ra menj el
2013. márc. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!