Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Iskolai szűrő vizsgálat?

Iskolai szűrő vizsgálat?

Figyelt kérdés
Sziasztok! az iskolánkban nem sokára lesz egy szűrő vizsgálat és azt szeretném kérdezni, hogy szerintetek meg fogják nézni a nemi szervünket? mert azt írják hogy a nemi fejlődést értékelik.. és szerintem az pedofilia hogy ha valaki kérés nélkül nézi meg vagy valami... szerintetek meg fogják nézni? :O
2011. okt. 14. 13:24
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Lányoknak is le kell vetkőzni ha fiúknak is.
2011. okt. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
és ha megvan?
2011. okt. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

"és ha megvan?"


Akkor mindenféleképp mond az orvosnak, ha le kell tolni a bugyit ő majd fogja tudni mit kell csinálni majd mondja. Tudom, hogy kellemetlennek meg cikinek érzed.Nem fog kinevetni, kicsúfolni. Kötelessége diszkrétnek lenni meg a lehető legkevésbé kellemetlenül eljárni. Bár itt nincs tökéletes megoldás. Bár van rossz orvos, nem ijesztgetésből írom.

Konkrétan mit fog mondani nem tudom nem vagyok sem orvos sem csaj.


Kérdés kiírásánál ki van írva, hogy "Ha kérdésed van, ne a válaszba írd, hanem írj ki új kérdést!" Nem kötekedésből írom.


Nem tudom melyik suliba jársz, de abba a suliba lehet hogy nincs nem is kell megmutatni ott. Nem tudom mitől függ de vmelyik suliba kell vmelyikbe nem.

2011. okt. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

A válasz írója 81%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 23:14


Köszi :) Nekünk nem írták, hogy a "nemi fejlődést értékeli" , csak a testsúlyt, testmagasságot, látást halást meg ilyeneket nézik.

Amúgy nálatok hogy volt?

2011. okt. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

@11:16

15:03-ös válaszomba írtam az előző oldalon ha megnézed, nem csak fiúknak kellett vetkőzni a doktor előtt mondjuk ezt nem írtam ott.

2011. okt. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Már régi kérdés ugyan, de azért válaszolok


Szerintem nem normális, hogy iskolaorvos ilyen vizsgálatot végez és meg is lehet tagadni ezt a vizsgálatot, csak ezt sokan nem tudják

Most bocs, de az iskoladokinak semmi köze a nemi szerveidhez...


És persze, o is csak orvos, de azért mégse olyan, mintha onszantadbol elmennel egy nodokihoz lányként, ami kellemetlen, de nem azért mentél, mert kötelező, hanem mert úgy gondoltad, hogy szükséges lenne neked


Nálunk sosem volt ilyen, de ha lett volna, biztos, hogy azt mondom, hogy na azt már nem!!!

A háziorvos se nézegeti a lányok melleit és a fiúk golyóit.....(jobb esetben)

Direkt erre szakosodott dokik vannak...

2019. jún. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!