Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék beteg lenni?

Hogyan tudnék beteg lenni?

Figyelt kérdés
Fontos lenne,baromságokat léccives ne irj,kössz.AMugy max 1 hétig szeretnék
2011. okt. 16. 15:15
 1/10 anonim ***** válasza:
42%
Én beteg vagyok, és kicsit se jó móka így dolgozni járni meg iskolába. Ne akarj... Semmit nem fogsz vele megúszni.
2011. okt. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%

Kívánságod teljesült, aki ilyen kérdést ír, az beteg.

Azt azonban nem tudjuk megjósolni, hogy meddig tart.

Jobbulást!

2011. okt. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
27%
Ha megkérdezhetem, minek akarsz beteg lenni?? Amúgy egyél krétát, bár az csak 1-2 napig tart..
2011. okt. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
58%
Én állandóan olyankor vagyok beteg, mikor nem kéne, amikor meg szeretnék, sose. Most éppen közeleg az egyik autóvezetés vizsgám plusz egy emelt érettségi...
2011. okt. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
28%

Egyél macska kakát, bélférgesség garantált, meg az egy hét szabi.

Csövesektől szerezhetsz hajtetvet is! Esetleg feküdj le valamelyikkel, és még tovább is otthon maradhatsz, mondjuk egy guszta kis kankóval, szeméremtetűvel, meg ki tudja, mivel. Biztos tőlük is lehet bélférget szerezni.

Jó pénzért biztos hajlandó lenne valamelyik aládvágni.


Mondjuk, ha már rögtön holnap ki akarsz maradni, akkor mutasd meg az őseidnek ezt a kérdést!


Mi is kérnénk, hogy ne kérdezz baromságokat, márpedig az, hogy igényeid szerint megrendelsz valami betegséget, hogy ne kelljen suliba menni, az kb. a baromság csúcsa, még a GYK-n is! Alulmúlhatatlan.

2011. okt. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 tetris ***** válasza:
66%

Ha még iskolás vagy, akkor ülj le anyukád elé, és mondd meg őszintén, hogy rettenetes suliundorod van, és szeretnéd, ha néhány napra megenngedné, hogy otthon maradt. Édesanyád vszeg megpróbál majd eltéríteni, de ha szépen kéred, talán... úgy tudom, hogy a szülő évente max. három napot igazolhat.

Ha már felnőtt vagy, akkor nehezebb a helyzet. Esetleg vehetnél ki szabit. Ha ez nem megy, megkörnyékezheted a háziorvost, ha elég korrupt, talán kiír egy hétre. Bár ezt úgy tudom manapság már igen szigorúan ellenőrzik.

A kréta evése nem eredményez se lázat, se betegséget!!!!!!

A macskasz.r már jobb ötletnek tűnik.

2011. okt. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
64%

Aludj meztelenül.

Egyél szart.

A buszon tapogass végig mindent majd rakd a szádba a kezed.

Menj el egy közös WC helyiségre és mossál fel a nyelveddel.


Garantáltan összeszedsz néhány betegséget.

2011. okt. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 csontina válasza:
40%
nekem a szódabikarbóna jott be :) de negyed kiskanálnál tobbet ne vegyel be
2012. szept. 10. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
35%
a szódabikarbóna mire jó ?
2013. máj. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 sassszem ***** válasza:
78%
Betegnek sosem jó. Mert ott szenvedsz és vársz arra, hogy jaj már mikor fogok végre kigyógyulni.
2017. nov. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!