Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyire fájdalmas a fülporcba...

Mennyire fájdalmas a fülporcba lőtt fülbevaló? Körülbelűl mennyi a gyógyulási ideje?

Figyelt kérdés
2011. okt. 18. 12:50
 1/5 anonim ***** válasza:

OFF...bocsi.

Én is akartam, de utánaolvastam, hogy nem ajánlják, mert akupunktúrás pontot is érhet, és akkor veseelégtelenséget , vagy akár vakságot is okozhat.

Persze ettől függetlenül sok embernek látok porcba lőtt fülbit, hát egyénfüggő ki mit vállal be.

2011. okt. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

[link]

És ha elkerülnénk ezeket a pontokat?

2011. okt. 18. 13:16
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem hetekig gyógyult, begyulladt, gennyes lett.

Ki is vettem ...

2011. okt. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Maga a szúrás nem fájt nekem, bár eléggé vérzett, a gyógyulási idő nem volt vészes, pár hét lehetett talán amíg teljesen (én nagyon lassan gyógyulok), ebből az első hét a kellemetlenebb, pl. alvásnál eleinte nem jó ötlet a piercing felüli oldaladon feküdni.

Nekem nem volt, és nincs is miattuk/velük semmi problémám.

2011. okt. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Jelentem , tegnap lőttek két lyukat a fülporcomba, és nem vakultam meg, mert eltaláltak volna egy akupunktúrás pontot.

Amúgy, hogy a kérdésedre is válaszoljak, amikor belövik nem fáj, de nyilván érzed. Aztán nekem úgy mondták, hogy 2 hét a minimum ameddig bent kell hagyni, van akinek begyógyul annyi idő alatt, van akinek viszont egy hónap is lehet a gyógyulási idő. Azon kívül pedig ha csináltatsz, vagy csináltattál, akkor forgasd, mert ha véletlenül gennyesedik, akkor nehogy megszáradjon, és beleragadjon a füledbe. Remélem segítettem. ((((:

2011. okt. 31. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!