Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi van itt nekünk? Rövid a kérdés

Mi van itt nekünk? Rövid a kérdés

Figyelt kérdés

Észrevettem, hogy a jobb lábam el szokott zsibbadni és olyan furcsa érzés. Van hogy még a talpamon is érzem, mintha az egész lábamba sugározna a fájdalom.

Felraktam a lábamat a kád szélére és a fenekemnél elkezdtem nyomogatni. Egy tenyérnyi ponton éreztem amikor megnyomogattam, hogy ott különösebben érzékeny. Nem fáj, hanem érzékeny.


Légyszives aki olvassa ezt a kérdést, ti is csináljátok meg, hogy felteszitek a jobb lábatokat a kád szélére és nyomogatjátok alul a combotokat, feneketeket. Mi lehet ott nekem? Megnéztem a másik lábamnál is, ott sem érzem annyira ha megnyomom. Sajnos csak 1 hónap múlva fogok tudni elmenni megnézetni, de már most félek.


Hozzáteszem, hogy lúdtalpam van, szóval a talpam lehet hogy attól zsibbad, de a lényeg az hogy a combomon alul megnyomogattam, és nem érzek ott semmit hogy lenne (lehet hogy hülyeséget írok és ezért elnézést de ilyen inakat tapogattam ki, vagy nem tudom miket, csak azok voltak ott, és a másik lábamon is, csak a jobb lábamon érzékeny.)


2011. okt. 19. 18:50
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!