Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ízületi problémára milyen...

Nicegirl01 kérdése:

Ízületi problémára milyen gyógymódokat ismertek?!

Figyelt kérdés

Apu válla évek óta ízületes,tanácsokat kérek! :)

nem gyógyszer meg ilyenek,mert azt szed,kenőcsöt használ méghozzá elég erőset!


2011. okt. 19. 20:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Nagymamámnak segített még a tigris tapasz, patikában kapható, elég olcsó, de baromi büdös...

Ezzel meggyógyulni viszont nem valószínű, hogy fog:/

2011. okt. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi :)
2011. okt. 19. 21:33
 3/5 anonim ***** válasza:
Akupunktúra, gyógymasszőr, gyogyfürdő,...
2011. okt. 20. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyszerű szénhidrátok kiiktatása az étrendből
2011. okt. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Gondolom, fiatalkori motorozós korszakomból eredő súlyos vállízületi problémám volt sok évvel ezelőtt. Volt, hogy nem tudtam egyedül öltözni, vetkőzni.

Ez ma már a múlt-é, a titka a következő:

Hasonló gonddal már megküzdött személy tanácsára az első adandó alkalommal tengerpartra mentem nyaralni, gyógyulni. A tengerparti KVARCHOMOK annyit SEGÍTETT, hogy évekig nem jelentkezett újra a fájdalom. Később még vissza-visszatért ugyan, de egészen enyhe mértékben. Ekkor megismételtem a "kúrát", és azóta TELJESEN MEGGYÓGYULT, ezt ki merem jelenteni, mert ennek közel 20 éve.

Maga a "gyógykezelés" abból áll, hogy le kell feküdni a puszta homokba a strandon, és valaki segítségével be kell temetkezni vele. Tulajdonképpen el kellett ásni magam annyira mélyen, hogy még ne legyen hideg a homokréteg alattam (a fejet szalmakalappal lehet védeni a naptól). Addig feküdtem így amíg győztem türelemmel, és az egyéb programtól függően több napon át megismételtem. És PÁ FÁJDALOM!

2011. okt. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!