Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen a gyógyszer túladagolás?

Milyen a gyógyszer túladagolás?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy sok gyógyszert vesz be,de mivel jár?
2011. okt. 20. 16:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
16%
Nem úgy van, mint a filmekben, ahol csak kidőlnek. Szépen összepisiled, összesz*rod magad, habzik a szád, meg ilyen finomságok.
2011. okt. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Okozhat háyningert, hasmenést vagy vércukor és vérnyomásesést.
2011. okt. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Vagy emelkedést(ezt lehagytam)
2011. okt. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
92%
Nekem nem volt összepisilés de én nem is éreztem semmit csak anyám beszámolóját tudom leírni félig ülő helyzetbe voltam a szemem kiakadt és a vérnyomásom ugrált (de nagyon ) am meg nem éri meg tenni mert nagyon szar ha nem sikerül mert amikor én visszanyertem az eszméletem nagyon szarul voltam és most is néha érzem a gyógyszerek ízét(ami nem kellemes) sőt ha megteszed és nem sikerül akkor nagyon szar lesz inkább beszélj a legjobb haveroddal vagy a szüleiddel erről. És nem vicc.
2011. okt. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
És ez nem vicc
2011. okt. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Hát...én nekem volt, antibiotikumos kezeléstől...először csak sípolt a fülem, de vmi nagyon durván, aztán szédültem, zuhanó szerű szédüléssel...majd felálltam, de összeestem...nem ájultam el, de összerogytam szó szorosan...abból nagy nehezen felálltam, h kijussak mosdóba...ki is jutottam...totál fekete volt a szám, erre tisztán emlékszek...próbáltam enyhíteni a tüneteimet, amíg még magamnál voltam, de nem ment...vhogy bemásztam végül az ágyamba, és ott végül sokkot kaptam...úgy találtak rám...szerencsére. Nem egy élmény mindenesetre.
2014. márc. 9. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Jah, végül, azért volt a túladagolás, mert nem írhatták volna fel nekem azt az antibiotikumot egyáltalán, tehát igazából az volt, de még azért, mert sok gyógyszert vettem be...előző voltam.
2014. márc. 9. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Ez attól függ, hogy milyen gyógyszer, van olyan ami eufórikus állapotot tud okozni pl stimulánsok (már amelyik gyógyszernek minősül), van olyan amit doppingszerként is lehet használni pl: aspirin, bérescsepp,Nandrolon stb. Van bódító hatású pl. dezomorfin, xanax, és még sok opiát. De súlyos dúladagolás esetén mindegyik képes halált okozni.
2018. aug. 25. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

alszok 1 napja

tegnap a sok gyogyszer utan elajultam. felkeltem atmentem az ágyamba aludtam

amig ma ebren voltam mindent leejtettem estem keltem beutottem a kezem

este ettem es azota hanyok es gyomorgorcsom van

annyi erom nincs kb h lefurodjek de gyors elintezem.

regebben egy ilyentol csak aludtam egy nagyot

de mar nem vagyok hozzaszokva.

nem.pisiltem be en sem de mindenem fáj.

tobbet ilyet nem csinalok.

2020. dec. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

mesélek, ha túlélem.

remélem nem..

2021. márc. 26. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!