Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ki tudna segíteni bulimiával...

Ki tudna segíteni bulimiával kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 1 héttel ezelőtt ráálltam a mérlegre és elszörnyülködtem. Azóta próbálom hánytatni magamat, de nem megy. Hiába nyomom le a torkomon az ujjam nem hányok. Már nagyon fáj, mert mindig jó mélyre nyomom le az ujjam, mert azt akarom hogy hányjak, ennél még a hányás is jobb. Lécci segítsetek, hogy mitől tudnék hányni

Egy elkeseredett lány


2011. okt. 20. 18:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Pszichológus segíteni fog neked, csak nem úgy, mint ahogy szeretnéd maximum.

Miért egyszerűbb a hánytatás, mint az egészséges életmód...?

2011. okt. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 LadyLee ***** válasza:

Az eredeti kérdésedre válaszolva:


A bulímiával kapcsolatban egy pszichológus tud segíteni - irány a terápia, mielőtt még nagyobb baj lesz a dologból.

2011. okt. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Andizsuzsi ***** válasza:
Te hülye vagy, már bocsánat! Azt hittem ahhoz kérsz segítséget, hogy leszokj, de hogy még itt segítsen valaki betegnek lenned!!!
2011. okt. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
ha azt szeretnéd hogy a fogaid elsorvadjanak, a nyelőcsöved tönkremenjen, és szívproblémáid legyenek... ez egy betegség, amit iszonyú nehéz leküzdeni, nehogy beleess ebbe a csapdába! :( nekem sikerült a hánytatás és azóta is bulímiás vagyok, nagy valószínűséggel kórházba fogok kerülni.
2011. okt. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!