Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi az a pánikbetegség, milyen...

Mi az a pánikbetegség, milyen tünetei vannak? 15/F

Figyelt kérdés
2011. okt. 21. 16:44
 1/5 anonim ***** válasza:
2011. okt. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
pl bizonyos szituációkba valami iszonyatos rosszullét fog el.
2011. okt. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Christian93 ***** válasza:
46%
A pánikbetegség az állandó teljesítménykényszer és a rohanó életvitel nyomása az emberre. Nagyon hasonlít a szorongáshoz, csak komolyabb, abban az értelemben, hogy a tünetek jobban ki vannak fejezve - erős vagy felgyorsult szívdobogás, mellkasi fájdalom, légzési nehézségek, izzadás, bizonytalan szédülés. Depresszióhoz is vezethet.
2011. okt. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%

igen ahogy az utolsó írta.

sajnos én is pánikbeteg vagyok.nagyon rossz mikor rámtörnek a rosszullétek:(

2011. okt. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
75%
Én 1 éven keresztül ebben a betegségben éltem. Mikor iskolába mentem minden szünteben felhívtam anyukám és sírva mondtam hogy mi történik velem. Folyton gyógyszert szettem, és mindentől féltem, ,minden nap orvoshoz jártam. Sosem tudtam egyedűl maradni. Esténként nem tudtam aludni. És éresztem egy olyat hogy hamarosan belehalok. De túlétem :D
2011. okt. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!