Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért fáj a hátam? (Kérdésed...

Miért fáj a hátam? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
16/f, 195 cm 85kg. És néha elkezd fájni a hátam, akkor hasra fekszem a földön és nagyjából elmúlik, de ez miért van?
2011. okt. 24. 20:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Fiatal korodhoz képest máris jó magasra nőttél. Valószínűnek tartom, hogy volt egy olyan időszak, amikor hirtelen nőttél sokat, viszonylag rövid idő alatt. Az okozhat ilyen tünetet. Ennek egyik legjobb ellenszere lenne, hogy úszással erősítsd a hátizmaidat, és javíts a tartásodon. Ez persze csak egy lehetséges tipp, így látatlanban, ismeretlenül csak találgatni lehet.
2011. okt. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

[link]

(itt többet megtudhatsz róla)



Gerincferdüléstől is okozhatja. Jelentkezz be egy ortopéd szakorvoshoz és csináljon röntgent a hátadról!!!.. Sok sikert:16/lány :)

2011. okt. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.
2011. okt. 25. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!