Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Gerincferdülésem van. Régebben...

Gerincferdülésem van. Régebben jártam gyógytornára, de nem szerettem. Most szeretnék tornázni itthon. Segíthet valamit, ha mindennap csinálnám?

Figyelt kérdés
Pl.: gimnasztikai labdával.Vagy milyen módszereket tudtok? Előre is köszi!
2011. okt. 24. 21:11
 1/5 anonim ***** válasza:
inkább vegyél olyan fűzőt, ami direkt gerincferdülésekre van gyártva.
2011. okt. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt nem szeretnék.
2011. okt. 24. 21:29
 3/5 anonim ***** válasza:
A gerincre nincs is más gyogymod mint a torna szerintem állitsál egy napi programott ösze és mindennap tornázzál labdával is.Végez kimélö munkát mert sajna nekem is gerincferdülésem van és most ,hogy idösödöm elég nagy fájdalmaim vannak. Az orvosok sem tudnak semit csinálni mert nem szorulok mütétre ill kevés az esélye,hogy jobb lenne mütétel.Csak fájdalom terápiát csinálnak ami ideig oráig segitt csak.Viszont a fájdalom miatt nem tudok dolgozni mert ideg gyökér sérülésem van a gerincben és a csigolyák elmozdulnak idöközönként igy néha menni is alig birok.
2011. okt. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Segít! csak meg kell találni azt a szakembert, aki ellát tanácsokkal.
2011. okt. 25. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Sophie Warner ***** válasza:

1) fuzot nem lehez venni, az ortopedorvos irja fel

2) csak nagy merteku ferdulesnel

3) nem veletlenul, mert KIB*SZOTTUL faj. nekem 2 honapja van meg es szornyu, ne akard.


jarj el uszni, sokkal kellemesebb, mint a torna. plusz otthon csak nagyon nagy akaraterovel fogsz tudni koncentralni, mert sok mas erdekeses dolgot csinalhatnal a torna helyett..kozossegben konnyebb. 16/L

2011. okt. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!