Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Egyéb kérdések

A kérdés

Gerincferdülésem van. Régebben jártam gyógytornára, de nem szerettem. Most szeretnék tornázni itthon. Segíthet valamit, ha mindennap csinálnám?

Pl.: gimnasztikai labdával.Vagy milyen módszereket tudtok? Előre is köszi!

2011. okt. 24. 21:11  Privát üzenet  

A válaszok
inkább vegyél olyan fűzőt, ami direkt gerincferdülésekre van gyártva.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont 2011. okt. 24. 21:26 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Azt nem szeretnék.

# 2/5Időpont 2011. okt. 24. 21:29 Privát üzenet
A gerincre nincs is más gyogymod mint a torna szerintem állitsál egy napi programott ösze és mindennap tornázzál labdával is.Végez kimélö munkát mert sajna nekem is gerincferdülésem van és most ,hogy idösödöm elég nagy fájdalmaim vannak. Az orvosok sem tudnak semit csinálni mert nem szorulok mütétre ill kevés az esélye,hogy jobb lenne mütétel.Csak fájdalom terápiát csinálnak ami ideig oráig segitt csak.Viszont a fájdalom miatt nem tudok dolgozni mert ideg gyökér sérülésem van a gerincben és a csigolyák elmozdulnak idöközönként igy néha menni is alig birok.

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont 2011. okt. 24. 22:51 Privát üzenet
Segít! csak meg kell találni azt a szakembert, aki ellát tanácsokkal.

A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont 2011. okt. 25. 06:31 Privát üzenet
Sophie Warner nevű felhasználó válasza:

1) fuzot nem lehez venni, az ortopedorvos irja fel

2) csak nagy merteku ferdulesnel

3) nem veletlenul, mert KIB*SZOTTUL faj. nekem 2 honapja van meg es szornyu, ne akard.

jarj el uszni, sokkal kellemesebb, mint a torna. plusz otthon csak nagyon nagy akaraterovel fogsz tudni koncentralni, mert sok mas erdekeses dolgot csinalhatnal a torna helyett..kozossegben konnyebb. 16/L

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont 2011. okt. 26. 20:57 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Gerincferdülésem van, ortopédián adnak olyan papírt ami ezt igazolja, és amivel olcsóbban lehet uszodába bérletet váltani?
Nem szeretem a testem, mivel a gerincferdülésem miatt van egy csomó asszimmetria, eltérés. Mit ajánlotok?
Gerincferdülésem van és nem tudom feldolgozni. Nagyon idegesít, sokat agyalok rajta. Mit ajánlotok?
Gerincferdülésem van baj az ha közbe fekvőtámaszozom az árt a gerincnek?
Ülőmunkát végzek, gerincferdülésem van. Egész nap fáj a nyakam. Mit tegyek?
23 hetes vagyok és gerincferdülésem van. Gyógytornára kellene járnom, de már órák óta böngészem az internetet, de csak budapesti gerinctornát találok kismamák részére (abból...

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!