Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért van az hogy csak 400-500...

Miért van az hogy csak 400-500 kalóriát eszem naponta. Már egy hét alatt fogytam 3kilót de most már nem fogytam két napja egy dekát sem. Sőt az előbb ráállttam a mérlegre és híztam is. Lehet attól hogy sokat ittam? 14/L

Figyelt kérdés
2011. okt. 25. 18:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Áh, és ha most beszólok, hogy ezt hosszú távon nem lehet csinálni, és csak tönkreteszed magad én leszek a csúnya, hogy hogy mertem ezt...
2011. okt. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát nemis vagyok éhes meg semmi.és sokkal jobban érzem magam hogy nem eszem..csak nagyon szeretnék lefogyni és sehogy nem megy. már voltam orvosnál is hogy lehet valami bajom hogy csak hízok pedig nem is eszem sokat.de nemvolt elég alapos és nemtalált semmit..
2011. okt. 25. 18:37
 3/7 anonim ***** válasza:

a 400-500kcalt oszd el 3 (vagy több) étkezésre, hogy gyorsítsd az anyagcserédet. Igyál lehetőleg sokat. Van úgy, h a szervezet visszavesz a fogyásból, de idővel és kitartással, hidd el fogyni fogsz.


amúgy mi az ami belefér 500 kcal-ba egy nap, leírnád? Érdekelne, mert én is fogynék...

2011. okt. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor menjetek másik orvoshoz, leginkább endokrinológushoz. De tényleg ezzel csak az egészséged cseszed szét.
2011. okt. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
almát eszem amikor éhes vagyok.csak este hatig.de ha nagyon elegemvan az almából ilyen puffasztott rizst.kb ennyi.már fogytam négy kilót kicsit több mint egy hét alatt.de nagyon félek hogy visszahízom.remélem csak azért híztam most mert tényleg sokat ittam..
2011. okt. 25. 18:51
 6/7 anonim ***** válasza:
84%
Igen, és mi van a fehérje, vitamin, ásványianyag, zsír beviteleddel? Csak hogy tudd ezekre mind szüksége van a szervezetnek, és fogyni csak egészségesen lehet hosszútávon. Puffasztott rizs+alma? Négy kiló minusz? Az izmaid glikogénraktárait felhasználta a szervezeted, ez az a minusz négy kiló, ami rögtön visszafog jönni. Szia.
2012. ápr. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Azért fogytál 3 napig mert kevesebb kalóriát vittél be mint ami szükséges de pár nap után szervezet reagál az éhezésre és a túlélèshez el kezd raktározni.Szval minden amit eszel arra ösztönzi a szervezetet éhezéskor hogy raktárba tegye. Ha hosszú távon folytatod egy idő után elkezdi használni ezeket a raktàrakat. De beteggé és gyengévé is tesz. Szval fogysz de nem èri meg. Ezèrt jobb 1000 kalóriàt bevinni és ràedzeni kicsit. Elegendő a szervezetnek ès erősödsz is tőle amivel viszont egy idő után elillan a felesleges zsír mivel egyre többre leszel képes fizikailag szval egyre több kalóriát tudsz égetni. Tanulmàmyok mutatják hogy akik rendszeresen sportolnak ülve is több kalóriát égetnek mint akik nem.
2019. dec. 22. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!