Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet valaki daganatos beteg...

Lehet valaki daganatos beteg úgy hogy rendben van a vérképe? Mi alapján lehet kiszúrni ha vki ilyen beteg?

Figyelt kérdés
2011. okt. 25. 20:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha egy sima vérképből látszódna egy kezdeti stádiumban lévő daganat, nem halának meg ennyien daganatos betegségben.
2011. okt. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Igen de így akkor igazából sehogy nem lehet kiszűrni nem igaz?csak egy drága vizsgálattal ami egy rakás pénzbe kerül.

lehet h vkinek vannak aggasztó tünetei és a vérképe normális mégis előfordulhat h komolyabb betegsége van...

2011. okt. 25. 20:41
 3/10 anonim ***** válasza:
Szűrésre kell járni. A legtöbb ingyenes. Persze nincs mindenre szűrés, de sok mindenre van. Ha meg bajod van, el kell menni orvoshoz.
2011. okt. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mitől félsz pontosan? Hátha tudok segíteni.
2011. okt. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Igen, még olyan is előfordulhat, hogy a speciálisan ezzel a céllal végzett vérvizsgálat sem ad eredményt. Ilyenkor a gyanútól függően tovább vizsgálják a beteget (pl. ct-vel).

Milyen problémád van?

2011. okt. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Elmentem az orvoshoz így kerültem a vérvételre.Az eredmény jó lett elméletben nincs bajom még vashiányom sem.Pedig sokszor annyira fáradt vagyok hogy ájulásközeli állapot.Úgy érzem mostanában hiába eszem rendesen fogytam is és bizonyos időnkét hasmenésem is van.Arra is gondoltam hogy ezzel lehet a probléma vmi az emésztéssel.A hajam is rendesen hullik lány létemre attól félek hogy kopaszodni fogok annyira ritka már.Nem hiszem h ezek normális tünetek mert már hosszú ideje fennállnak...Azért jutott eszembe ez a kérdés mert a családban már voltak daganatos betegek.És utóbbi időben is sokszor találkozom olyan emberekkel akik ezzel küzdenek v vki az ismerősök közül megbetegszik...

Biztos csak véletlen és nem lenne szabad ilyenre gondolni csak eszebjutott.

2011. okt. 26. 21:44
 7/10 anonim ***** válasza:

tegnap 17:28 vagyok


Ne gondolj rögtön a legrosszabbra!


Hormonvizsgálaton is voltál vagy endokrinológusnál esetleg?

2011. okt. 27. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

szerintem nem daganatos vagy. lehet, hogy valamiféle mentális problémád van.

ha megfázik a fejbőröd, attol is hullhat a hajad. a többi meg valamiféle szorongástól is lehet.

2011. okt. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Azért nem hiszem hogy ha megfázik a fejbőr x időben attól fog egész évben hullani.De bízzunk benne hogy elmúlik.Most szedek táplálékkiegészítőt is hátha attól majd korrigálódik a súly v ad vmi lökést hozzá.

nem vagyok stresszes voltak ennél rosszabb időszakaim is mégsem volt bajom.Talán csak időszakos dolog remélem...

2011. nov. 2. 11:37
 10/10 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy allergiás vagy valamire!


Válts egy olyan samponra ami nem tartalmaz kőolajszármazékokat


Az időnkénti hasmenést nálunk a laktózérzékenység okozta.

2017. aug. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!