Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 1 hónapja váltottam fogamzásgá...

1 hónapja váltottam fogamzásgátlót. Most tri-regolt szedek, holnap kellene megjönnie, de halottam róla eléggé rossz híreket. Menyirre megbízható ez a gyógyszer?

Figyelt kérdés
2011. okt. 27. 21:04
 1/9 anonim ***** válasza:
nekem sokszor volt tőle közti vérzésem és 20 kilót híztam amíg szedtem...
2011. okt. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszi :) én még csak 1 hónapja szedem de nagyobb az étvágyam aminek nagyon örülök:) sajnos olvastam olyat , elég sokat akik a gyógyszer melett teherbe estek...
2011. okt. 27. 21:11
 3/9 anonim ***** válasza:

én amúgy 15 évesen kaptam mikor beteg voltam és hónapokig nem menstruáltam,akkor írta fel az orvos,hogy visszaálljon a ciklusom.

be is állt tőle rendesen csak ugye a hízás az nem hiányzott egyáltalán.

szerintem megbízhatónak megbízható,mert magasabb hormontartalmú.

2011. okt. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :)
2011. okt. 27. 21:14
 5/9 anonim ***** válasza:

kb 15 éve szedem. Semmi bajom tőle, se gyerek, se súlygyarapodás, se szőrösödés.


De gondolom ez egyénfüggő. Nekem nagyon bevált.

2011. okt. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nektek késett tőle a menstruációtok? , kedden kell bevennem a következő gyógyszert de még nem jött meg , a másik gyógyszernél ilyenkor már megvolt....
2011. okt. 28. 20:09
 7/9 anonim ***** válasza:
nekem a 4. vagy 5. napon jött meg.
2011. okt. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
39%

úgy nem értem az ilyeneket '20 kg-t híztam től'

azért híztál,mert mértéktelenül zabáltál,nem a bogyótól.

nem kell annyit enni,és akkor nem hízol meg.

2013. márc. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Te agysebész. Azért zabált, mert a hormonlöket megváltoztatta az addig normális étvágyát. Edd csak tovább a szutyok fogamzásgátlódat csak mert olyan kényelmes, meg mert mást nem ismersz, ha már így véded, hátha nem halsz meg vagy leszel tőle súlyos beteg. De másoknak nehogy már nekiállj prédikálni.
2022. ápr. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!