Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tri-regol fogamzásgátlót...

Tri-regol fogamzásgátlót szedek, ezen a héten van gyógyszer mentes napom de mág nem jött meg.1 hónapja szedem ezt a gyógyszert, ez normális vagy gond lehet?

Figyelt kérdés
2011. okt. 28. 20:11
 1/5 anonim ***** válasza:
sztem semmi baj. én is ezt szedem. hányadik gyógyszermentes nap? nekem a 4. felé jön meg..
2011. okt. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nekem ma a 4.gyógyszer mentes napom van , mindig ilyenkor jön meg , ezért is furcsa...
2011. okt. 28. 20:25
 3/5 anonim ***** válasza:
Elméletileg ez normális,semmi gond!DE a Tri Regoltól már vannak sokkal jobb fogamzásgátlók.Én iratnék fel mást a nögyógyászommal!
2011. okt. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
előző válaszadó. a tri-regol nem rossz készítmény, a 3 fázisúak kevés mellékhatással járnak. és mellesleg az összes többi 3 fázisú ennek a generikuma... jó ez, ahogy van. nyilván a nőgyógyász is ezért írta fel a kérdezőnek, ahogy nekem is... mellesleg ezt egy nőgyógyász mondta nekem, én is aggódtam, h régi gyógyszert akar adni:D
2011. okt. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a hozzászólásokat :) ( nemrég megjött ... :)
2011. okt. 29. 11:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!