Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pattanásos hát. Hogyan kapok...

Pattanásos hát. Hogyan kapok rá gyógyszert?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 16 éves srác vagyok.. Már voltam egy tucat orvosnál a hátamon lévő pattanások miatt, de mindig csak valami krémet írtak fel, ami vagy nem hatott, vagy igen, viszont túl kevés és drága az egész hátamra.. :(


Hallottam, hogy vannak gyógyszerek is amik remekül hatnak, de vannak veszélyeik.. (Mik azok egyáltalán? ) Ilyeneket miért nem írnak fel nekem? Hol tudnám ezeket beszerezni?


Válaszokat előre is köszi :) Remélem nem kérdeztem nagy hülyeséget :D


2011. okt. 28. 21:47
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]


Inkább kenegesd tovább, valószínű nem vagy olyan súlyos eset, hogy gyógyszerre szorulj, és akkor jobb is elkerülni.

2011. okt. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Igyál kálciumot!És ne egyél nehéz, zsíros kajákat, olajos magvakat, nekem bevált!;)
2011. okt. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hyperol. ezerszer jobb, mint a garnier és társai pattanás eltávolítók és sokkal gyorsabban tünteti el(rákentem a pattira du vmikor és estére már el is múlt-> ezzel vegye fel a versenyt bármelyik 24 órás pattanás leszárító)ja és olcsó(a 20 db-os 500 ft körül van)
2011. okt. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Van ilyen gyógyszer, de az iszonyat brutális és tünkrecseszi a veséd (vagy májad, vmelyik belső szerved, nem tudom...) szóval inkább ne. Szolárium jobb, helyre tudja hozni.
2011. okt. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
dalacin kence is jó ha még olyan van de a szoli tényleg jó lehet rá és menj el kozmetikushoz ne dokihoz ő lekezeli és ad neked rá krémet!
2011. okt. 29. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Gyógyszer helyett inkább próbáld ki, h nem eszel tejtermékeket. Simán okozhatják ezt.
2011. okt. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2021, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!