Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Egyéb kérdések

A kérdés

Foltos hajhullásom van, kivették a mandulámat mert az első folt attól hulott ki,2hete másik folt hulott ki. Lehetséges, hogy pajzsmirigy betegségem van?

2011. okt. 29. 11:38  Privát üzenet  

A válaszok
Igen, vagy még csomó minden más. Menj endokrinológiára, fogorvoshoz, általános vitamin és nyomelemek vérvizsgálatára, gasztroenterológushoz.

A válaszíró 88%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2011. okt. 29. 11:41 Privát üzenet
Lehetséges, vagy másik góc is lehet még valahol. Fogászati, nőgyógyászati kivizsgálás volt már?

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont 2011. okt. 29. 11:42 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

voltam fogorvosnál, nőgyógyásznál ott nem volt gond , műlthéten vérvételen ... most várom az eredményt , az előző foltnál már nől vissza a hajam így a kettő nem függ össze...

# 3/3Időpont 2011. okt. 29. 11:46 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Az első fogamon van egy kis romlási folt, Mit tegyek?
Akinek nehezen szokott megjönni, vagyis sokáig csak barnázás, pöttyözés van, az első folt megjelenésétől számolja a menzeszt?
Ez mi lehetett? Az első Closti-s hónapom volt, és szombaton voltam a 17. ciklusnapon. Szombaton és vasárnap a bugyimon olyan fehr folt volt. Nekem nem szokott ilyen lenni. Ez...
Kaptam egy kislány nyuszit. Nem tudom, de valamiért nagyon fél. Amikor odamegyek elbújik, elmegyek előjön. Mit tegyek? Ja, és kérek szépen tippeket hogy mi legyen a neve. Adatok:...
A két metszőfogamon felül egy fekete folt sajnos romlásnak indult:S voltam vele orvosnál mondta h kifúrja és betömi ha viszont mély a szuvasodás kigyökérkezeli. :S mivel az első...
Tegnap a tisztasági betétemen egy bazi nagy pirosos-barnás folt volt. Ma meg semmi. Még nem jött meg az első menstruációm, fehérfolyásom 2 éve van. Ez már azt jelzi hogy hamarosan megjön?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!