Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A párom jobb keze reszket. Ez...

A párom jobb keze reszket. Ez mijen betegség lehet?

Figyelt kérdés
Egy éve kezdödött, a páromtol vettek vért és azota fáj neki a hejje, meg lassan kimegy a kezéböl az erö és ez a legujabb hogy eggz honapja már reszket is neki. Az orvosnál van termin, de addig is mi lehet ez tudja e valaki?
2011. okt. 29. 19:46
 1/4 anonim ***** válasza:
49%

a hejje > a helye!

Talán valami ügyes nővér beletalált az idegjébe. Kivizsgálás nélkül néhéz tippelni.

2011. okt. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De ugy hallottam hogy ha ideget is talált el, 6-honapon belül el kell muljon. Esetleg valami betegség a szuráson kivül?
2011. okt. 29. 19:53
 3/4 anonim ***** válasza:
52%
Tényleg ne erőltesd ezt, várjátok meg mit mond a neurológusmert rengeteg oka lehet, többek között pszichés okok is lehetnek a háttérben. Talán a helyesírásod őt is kiakasztotta...
2011. okt. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi. Nem vagyok magyarországi és örülök hogy ennyire is tudom a nyelvet, mikor a hétköznapjaimban más nyelvet kell beszélnem... és még magyar suliba se járhattam mert nincs rá lehetöség...
2011. okt. 29. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!