Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi történhetett a fejbőrömmel?...

Mi történhetett a fejbőrömmel? (képpel, erős idegzetűeknek. )

Figyelt kérdés

[link]


Szülés után kezdődött, nagyon elkezdett korpásodni és zsírosodni a hajam.

Bármit próbáltam(T-gél Totál, Nisoral, kénes sampon, stb) semmi sem használt!

Ráadásul nagyon viszket, és mint ha hullana a hó, úgy potyog a korpa a fejbőrömről.

Alapból ilyen vörös, plakkos, két fülem küzti területen van.

Tiniként pici területen volt már ilyen, akkor segített Nisoral sampon és krém, akkor azt a bőrgyógyász ajánlotta, de most még ez sem.

Valakinek hasonló?

Vissza kéne mennem megint a bőrgyógyászatra, csak tudnak vele valamit kezdeni..



2011. okt. 30. 19:23
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Akkor miért nem mentél vissza a bőrgyógyászhoz? Miért laikusoktól várod a hülyeségeket?

Gondolom, mert unatkozol és nem is érdekel a probléma, csak kérdezni akartál valamit....

2011. okt. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%
off: Olvasom a címet "erős idegzetűeknek" megnyitom - fél a képet, mondom biztos valami gusztustalan lesz. Erre bejön egy sötét izé amiből semmit nem látok. Kár :( Amúgy nem tudok segíteni, orvos.
2011. okt. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Első szerintem te unatkozol, mert értelmes választ nem tudsz adni, de hülyeséget válaszolni meg van időd..

Második válaszoló szerintem elég ijesztő, mert majd a húsom látszik ki, csak a fotó nem tökéletes.. Azért nem mentem még vissza mert ünnep van, nincs szerdáig rendelés, a másik, hogy november közepére kaptam időpontot..

2011. okt. 31. 08:47
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem írtam hülyeséget. Az más kérdés ha ilyen mélyen érint mikor rájössz, hogy te vagy a hülye.

Ez a probléma nem 2 perc alatt alakult ki, ahogy az írásodból kiderül, szóval hülye kifogás, hogy az ünnep miatt nem mész orvoshoz. Ilyen problémával ha valóban sürgős dolog lenne a háziorvoshoz is lehetne menni...

De mindegy, panaszkodni mindig könnyebb...

2011. okt. 31. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a teafaolajos sampont. Rossmann-ban is lehet venni, és nem is drága szerintem. Fehér tubusban szokott lenni, zöld kupakkal meg írással. Nekem eddig mindig bevált, amikor erősen elkezdett korpásodni a hajam, és viszketett a fejbőröm.
2011. nov. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
csak lehet hogy az a sampon amit ajánlottál olyan összetevőket tartalmaz hogy mégtöbb kárt okoz itt már valami lámpás kezelés kellene talán Bioptron lámpás mert ahogy elnézem elég súlyosan károsodott a fejbör
2012. febr. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!