Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Alacsonyon, vagy magason?...

Alacsonyon, vagy magason? Hogy jobb az alvás

Figyelt kérdés
2011. okt. 30. 21:58
 1/3 anonim ***** válasza:
nekem alacsonyan, de konkrétan bárhol el tudok aludni, csak akarni kell
2011. okt. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Konkrétan mire gondolsz? Emeletes ágy? Vagy hányadik emeleten vegyél lakást egy tizenhat emeletes panelban?


A fent alvás előnyei

- melegebb van, mert a meleg levegő felfelé száll

- senki nem ül rá az ágyadra utcai ruhában (koliban előny)

A fent alvás hátrányai:

- nagyot lehet esni

- részegen nehézkes feljutni

A lent alvás előnyei:

- könnyű elhelyezkedés

- fal felé fordulva akkor is lehet aludni, ha a szobában fel van kapcsolva a lámpa (koliban ez is hasznos)

A lent alvás hátrányai:

- hidegebb van

- mindenki ráül az ágyra

- szénmonoxid mérgezést előbb kapsz - nehezebb a levegőnél - ha meghibásodik a fűtés (ha nem radiátoros)

2011. okt. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

panel lakásban a második emeleten lakunk, de nyáron itt is nagyon meleg van, mert délután pont ha ház falaira vág a nap és estére jól átmelegszik. De most tök jó. Így őszell már kényelmesebb az alvás mert már nincs az a hőség, de még így is sokszor nem tudok elfele aludni, pedig álmos vagyok.

És ha például alacsonyon fekszek a párnán ez számit valamit?

A szüleim állandóan megszóltak hogy feküdjek kicsit magasabban azon a párnán, de már én megszoktam az alacsony fekvést.

2011. okt. 31. 09:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!