Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Arc ideg bántalom az eredhet...

Molnár katalin szand kérdése:

Arc ideg bántalom az eredhet az agybol vagyokozhet e daganatot /arcidegzsába/? Vagylehet e ez sulyos betegség?

Figyelt kérdés
2011. nov. 2. 07:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Az arcidegzsába nem daganat! A háromosztatú ideg fájdalma, ami lehet, hogy attól van, hogy egy ér nyomja, de legtöbb esetben nem lehet megállapítani hogy mitől lehet.

Éppen elég súlyos az arcidegzsába, nekem nem egyszer fordult meg az öngyilkosság a fejemben, annyira fájt.

2011. nov. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Lehet tudok segiteni.. A gyogyszert nem szabad elkezdeni hasznalni, mert idovel mindig erosebb es erosebb gyógyszerek kellenek,! Es a vegen nem marad csak az operacio. Nekem is idegzsabam van es hál istennek talaltam mas alternativ gyogyitasi modokat. De mar arra is rajottem, hogy lett ez nekem. Eloszor is irom a gyogyitasi lehetosegeket: akupunktúra! Nekem a 16 kezeles utan kezdett hasznalni. A mellette nagy dozisu C, A, Mg, Hal kapszula, granatkaoszula, ideg nyugtato teat ittam/hasznaltam. A masik megoldas a Szauna. Nekem ez is bevalt. Akkor kenocsok arra a helyre ahol faj. Bar arcra nagyon nem jo, mert nagy Eros. Viszont homlokra, es hatul a fejre nagyon is jo! A krem neve NATURLAND inno Rheuma krem forte. A masik, ha nincs baj a foggal, mert nekem sincs el kell gondolkodni, hogy egy fog faj, vagy tobb. En nekem a jobb hatso utolso fogam fajt. Es egeszseges, a röntgen is ezt mutatta. Igen de rajottem, hogy az utolso also fogammal almomban nyomom a felso utolso fogam. Es a neurologusom azt mondta, persze ez okozhat neurologiai probkemakat. Ja es az utolso a BEMER. utanna kell nezni a neten mert igy hosszu. Remelem tudtam segiteni. :)
2019. márc. 10. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!