Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hasplasztika előtt állok, de...

Hasplasztika előtt állok, de tanácstalan vagyok igen, vagy mégse? Segítsen akinek volt!

Figyelt kérdés
30 kg-ot fogytam, és rendesen lóg a hasam, ha előre dőlők szörnyű.Fel lehet tenni az asztalra, nem vicc:(. Olyan ruhát ami nem takar nem tudok felvenni pedig a súlyom nem indokolná a takargatást. Olyan csúnya, hogy na... De félek a műtéttől, a hegtől, azt hiszem nem kellett volna annyit utána olvasnom. A családom félt, azt mondják minek, jó így. De 37 éves vagyok, végre lefogytam, egyszer végre szeretnék k..va jól kinézni, és nem a szánalmas mosolyokat nézni. Ha valakinek van tapasztalata segítsen
2011. nov. 2. 08:45
 1/3 anonim válasza:

Szia, én is ezen gondolkozok. A 2. gyerek után már lassan sikerül visszafogynom az eredeti testsúlyomra.

Sokat olvastam a neten, hogy minként zajlik egy ilyen műtét. Szerintem nem lehet fájdalmasabb a műtét utáni állapot, mint egy szülés :) Úgyhogy én simán vállalni fogom. Ahhoz hogy a hasad is feszes legyen, a sok, kitartó tornán kívül csak ezt az egy megoldást látom. Az ára elég húzós. DE lehet, hogy már te is hallottál róla, hogy a TB bizonyos esetekben állja az operáció árát (persze, nem magán klinikánál) Szerintem a te eseted is bele tartozik, a nagy súlyveszteség. (pontosan kiszámolják a súlyod alapján, hogy jogosult vagy-e a támogatásra) Kell lenni egy olyan orvosi papírnak, hogy mondjuk mennyivel mentél be szülni, és most mennyire sikerült lefogynod.

Én igazából 1 valamitől tartok, a csúnya hegektől. Ha támogatja a Tb, bízok benne, hogy normális munkát fognak végezni, nem kapkodják el. Lehetséges, hogy anyagi támogatással ez a probléma is megoldható lesz.

Igazából ezt szerettem volna megkérdezni a fórumon, csak először rátaláltam a leveledre.

Olvastam, hogy kb 1-2 hónap, "lábadozási " idő van.

Évek múlva meg már emlékezni sem fogsz a műtét utáni kellemetlen hetekre.

Amúgy mennyiről sikerült 30-at fogynod?


28/L

2011. nov. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

szia!

engem a múlt héten műtöttek!nagyon féltem az egésztől!én császárral szültem és nagyon ronda lógós kötényhasam volt!anyukám tavaly megcsináltatta ezt a műtétet és olyan szép lett neki hogy én is akartam!így hát belevágtam,és életem legjobb döntése volt!most még nagyon friss a seb,ma voltam kötözésen,még a varratokat sem szedték ki de látványra már most szebb a vágás mint a begyógyult császár seb volt!az első éjszaka szar,de utána napról napra sokkal jobb!pénzileg úgy volt a dolog hogy a doki leírta tb-re,mondván hogy sérvem van,én meg borítékba adtam neki 100.000-t .szerintem ez nem pénz érte és én még soha nem találkoztam ilyen aranyos orvos csapattal!ha érdekel írj egy privit és szívesen leírom hogy hol és ki csinálta!

2012. okt. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
szia engem a hasplasztikai elotte leveo vizsgalatok, es az utanna levo vigyazzni kell erre arra dolgok erdekelnenek.....egyszer azt olvastam h vkinek annyira meg feszitettek a bort h mutet utan-5 honappal, nem tudott pucsitani...hatra nyomni a feneket,es gornyedt mradt a tartasa szep lett a hasa de elonytelen pupos hatast kelt a hasa miatt nem tudja kihuzni magat rendesen:(.... lecci ha ven idod irjal rola mindent mert en is meg szeretnem csinaltatni, koszi es jobbulast zsu voltam :)
2013. máj. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!