Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mostanában rengetegszer fáj...

Mostanában rengetegszer fáj hátul a nyakam és ez fejfájást is okoz szinte mindig, miért lehet ez?

Figyelt kérdés

A nyakam kezd el fájni egy idö után és aztán átterjed a fejemre is és fejfájásom lesz.. Szinte minden napos dolog lassan már... Ha kicsit masszírozom vagy mozgatom ide-oda a nyakam akkor egy rövid idöre jobb lesz..


Lehet köze ahhoz, hogy mostanában minden nap sálat hordok szinte egész nap?


2011. nov. 3. 15:01
 1/4 anonim ***** válasza:
A sálhoz nem hiszem, hogy köze lenne, inkább a nyaki csigolyák betegsége, vagy a monitor nem megfelelő beállítása okozhatja, csinálj naponta végig valamilyen nyaktornát, van a neten egy-két ilyen oldal, ha a nyakad átmozgatod, a fejfájás is el fog múlni.
2011. nov. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát igen ha mozgatom akkor jobb egy kicsit, csak az a baj, hogy egy idö után visszatér megint..
2011. nov. 3. 15:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet,hogy csigolyakopásod,vagy gerincferdülésed van?Nekem sajna a csigolyakopás miatt szokott ilyen lenni!Nézesd meg dokival!
2011. nov. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát gerincferdülésem van... Legutóbb már legalább 1 teljes éve voltam az orvosnál, ö állapította meg, hogy enyhe gerinferdülésem van és tornázni kéne itthon idönként... Csak én nem vettem valami komolyan, és nem tornáztam... Nem nagyon szeretnék újra orvoshoz menni, viszont nem is érzem úgy, hogy súlyosbodott volna a ferdülés..
2011. nov. 3. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!