Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 3-4 napja erős hányinger,...

3-4 napja erős hányinger, undor a szagoktól, kajától, tegnap éjszaka erős hasmenés. Milyen vírust kaphattam el? Mitől múlik el végre? 2OL

Figyelt kérdés

Nem tudok enni és még a citrom sem segít a hányinger legyőzésében, tegnap éjszaka pedig hihetetlen módon ment a gyomrom. :S

Először azt hittem, hogy felfáztam (pár hete az is megtörtént) és gyógyszereket szedek azóta (Paracetamol, Ospen, felfázás elleni cucc), de ma reggel is ugyanolyan hányingerrel ébredtem, az éjszakai hasmenésről nem is beszélve. A gyomrom duzzadt picit, pedig enni is alig bírok, sőt, majdnem semmi nem megy le mert undorodom a szagoktól is. :S Mi bajom lehet és mikor múlik el végre? :S


2011. nov. 4. 08:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért nem mész orvoshoz?A hasmenéssel,hányással,nem jó sokáig várni,mert nagyon legyengülsz a sok vízveszteség miatt.Szerintem valami vírusos nyavalyát szedtél össze,de ha elmész dokihoz,majd kapsz rá gyógyszer és rendbejössz,mert így elég nehéz megmondani,hogy mi bajod lehet.Amúgy nekem akkor volt ilyen szagérzékenységem,amikor terhes voltam,ez a lehetőség nálad nem lehetséges?
2011. nov. 4. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszod!

Epp havim van (mondjuk mar 7 napja tart az is, amit kicsit sokallok), ezert nem lehetek terhes. Orvoshoz mennek is, csak masik varosban vagyok, ahol nem ismerek senkit es nem is az anyanyelvemen beszelnek, ezert inkabb megvarom jovo penteket, ha addig nem javul a helyzet, otthon felkeresem a dokit.

Gyomorproblemam mindig is volt, nem lehet amiatt? Probalok sok vizet inni, de meg attol is rosszul vagyok, a citromot tudom megenni valahogy...

2011. nov. 4. 09:33
 3/5 A kérdező kommentje:
esetleg ha megprobalkoznek az Actimellel vagy Activiaval??
2011. nov. 4. 09:35
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy bögre vízbe, vagy teába tegyél egy kanál sót, és egy kanál cukrot. Negyed óránként juttass be egy-két kanállal ebből a keverékből.
2011. nov. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Utolsó, ez miben segít? Elmulasztja a hányingert? :S
2011. nov. 5. 09:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!