Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fáj a jobb oldali hónaljam,...

Fáj a jobb oldali hónaljam, mitől lehet?

Figyelt kérdés

Nyirokcsomót nem tudok tapintani, de biztos hogy nagyobb. 2 éve ugyanígy fájt, akkor ki is tudtam tapintani a fájdalmas nyirokcsomókat, 2-t is. 3 nap után elmúlt, így nem mentem vele sehova. Rossz közérzettel társul, fáj a vállam, a nyakam, a jobb oldali mellbe is kisugárzik, már 1 hete.

2 éve ezután gyakran volt hőemelkedésem, majd néhány hónap múlva lerobbantam, fél év köhögés jött, mindenfelé nagyobbak voltak a nyirokcsomók, állandó hőemelkedés 4 hónapon át. Végül fél év vizsgálatsorozat után gyomortükrözés refluxot állapított meg.

Nem tudom, van-e összefüggés a hónalji nyirokcsomó és a reflux között, de tény, hogy most épp a refluxom is rosszabbodott.


De az is lehet, hogy semmi összefüggés nincs.

A köhögés a refluxtól volt. De az se csak sima reflux volt, csak az atípusos tüdőgyulladásra kapott antibiotikumtól lettem jobban.


Unom már, ahogy az orvosok lutriznak. Hova menjek ilyen problémával, ahol nem csak találgatnak, hogy mi bajom lehet?


Amúgy 1 évig elég jól voltam, nem is kellett szednem semmi savlekötőt. Amúgy se bírnék szedni, rossz hatással van a szívemre, zúg tőlük a fülem és gyerekvállalás előtt állok, nem akarok gyógyszeren élni.


2011. nov. 5. 14:56
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!