Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Cronh betegség? 12 éve vagyok...

Cronh betegség? 12 éve vagyok beteg de soha nem volt olyan, hogy fél éven át folyamatosan szenvedjek miatta az ízületi gyulladástól.

Figyelt kérdés
Csak a szteroid segít? 3-4 hónapig szedtem. Mindig visszatér sokszor durvábban vagy egyre gyorsabban az fájdalom. Megkeseríti az életemet, munkát nem tudok így keresni hisz hasznavehetetlen vagyok... segélyt nem kapok...még. Kicsit kétségbe vagyok esve, 23 évesen fél évet szenvedni amiatt hogy még az is fáj ha levegőt veszek ez elkeserít. Amikor azt hiszem már jól vagyok minden kezdődik elölről csak még durvábban... Van megoldás? Aloés gyógyszerek? De azok mikor hatnak? Nem tudom mit tegyek... annak sztem nincs értelme h szarul vagyok szteroid, abbahagyom szép lassan a szteroidot, akkor meg ismét fájdalom ismét szteroid stb.......
2011. nov. 5. 19:43
 1/5 anonim ***** válasza:
A Chron az emésztőszervi betegség. Semmi köze az izületekhez.
2011. nov. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Eredetileg emésztőrendszeri, de igenis rámegy az ízületekre, rengeteg ilyen beteg van, ez vele jár! 12 éve vagyok beteg és 2002ben volt először ilyen ízületi gyulladásom, akkor már megmondták, hogy a crohn miatt van, és amikor a crohn fellángol, akkor a derekam a csípőm iszonyatosan fáj ülve állva akárhogy annyira hogy az ájulás kerülget... szóval tapasztaltam eleget sajnos csak érthetően rosszul érint hogy nincs normális életem, se munkám minden emiatt... És a reumatológián is voltam, de mindenki azt mondta hogy a crohn az oka, bármilyen szakembert megkérdezhetsz... valakinek így valakinek úgy mutatkozik
2011. nov. 5. 21:02
 3/5 anonim válasza:

én is crohn beteg vagyok. én fél éve már átéltem amit te és tényleg csak a szteroid segít. tapasztalatból mondom semmi nem csökkenti a fájdalmat csak a gyógyszer ez sajnos ilyen.

én 3 éve szedem a gyulladáscsökkentő szteroidot és nyugi semmi elváltozás nincs...

2011. nov. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
igaz én még "csak" 5.éve vagyok Crohn-os,de nekem nemrég fellángolt a betegségem és akkor újra kellett szteroidot szednem és volt amikor annyira fájt a lábam,hogy nem bírtam lábra állni...és ez csak a szteroid szedése alatt volt így
2012. jún. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Jómagam is Cronh beteg vagyok, igaz nekem nem a betegségtől vannak ízületi fájdalmaim. Viszont hátha tudok egy kettő tippet adni. SZedtem én is steroidot de én sem bírtam mellesleg az sem titok h ezek a szerek többet ártanak mint használnak. Próbálj meg alternatív gyógyászatot keresni. Igyál gyulladás csökkentő teákat naponta többet is akár, menj el homeopátiára s főleg változtass gondolkodás módodon, legyél kicsit szabadabb csinálj olyan dolgokat miket egyébként nem, próbálj meg utazni. Ha változtatsz lelkületeden javulni fog a betegség is. Nevezzük akár placebo hatásnak..., lényeg hogy működik . Röviden keressd magadnak saját gyógyszeredet, mert javítani a dolgon csak magad tudsz :) Én drukkolok...
2014. jún. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!