Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van valakinek tapasztalata a...

Van valakinek tapasztalata a nyíregyházi Zepter irodai munkáról? Jó vagy rossz. Érdemes belevágni?

Figyelt kérdés
2011. nov. 7. 18:42
 1/4 anonim ***** válasza:
48%
Nagy ívben kerüld el őket, ha teheted!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2012. máj. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem is volt dolgom velük (Nyíregyháza).

Amire én jelentkeztem, úgy volt hírdetve, hogy irodai értékesítés (irodai munkához sok köze nincs).

Azt szokták csinálni, hogy beetetnek a tanfolyamon a sok rizsával, hogy kapsz telefont, céges kocsit,...bla,bla,bla.

Levizsgázol, (szerintem olyan nincs, akinek nem sikerül, majd kifejtem miért) aztán mehetsz az öregemberek után a bevásárlóközpontokba, kórházakba,... hogy rájuk sóz valamit. (kb ebből fog állni a munkád) Úgy is mondhatnám full ügynöki munka. És ezért is érdekük hogy minél több ember levizsgázzon a nyomorult tanfolyamukon, hogy terjeszd az igét, és mellékesen, reklámozd a márkát.

Én amikor meghallottam, hogy nekem kell koslatni az emberek után, és faggatni őket,

azonnal ott is hagytam. Volt egy tanfolyam társam, aki maradt néhány napig, esetleg hétig, de úgy hallottam, nem keresett vele semmit, a céges telefonról pedig annyit, hogy a főnökétől kapott egy kölcsön telefont ameddig lebonyolította a hívásait (néhány perc).

(de szerintem akiket hívott, kb 10 személy, a cég alkalmazottjai voltak, vagy a fő emberek rokonai, ismerősei)

(csak mellékesen a régi székhelyükön,volt egy nagyobb terem, amit gyakran használtak, én konkrétan ott vizsgáztam, olyan asztalok voltak, hogy ha rákönyököltél volna, jobb esetben lesett volna a kör alakú üveg, rosszabb esetben, állon vágod magadat).

((ennyire komoly cég))

Én azt mondom, ne vedd készpénznek amit hallasz, mert fognak még meglepetések érni.

egyébként mindig azzal védekeznek a zepter lobbisok, hogy azért van rossz híre a cégnek, mert az értékesítők rámenősek, agresszívak ... (csak kifogás)

Azt még megjegyezném, hogy a nyíregyiek, többek között a nyugdíjasokra hajtanak, egy magas pozicióban lévő illetőtől hallottam, hogy az nem igaz, hogy nincs pénzük az öregeknek.(gondolom könnyebb rájuk sózni valamit, mert öregek, betegek, (agyilag nem 100-asok) és ezt használják ki.

Végül csak annyit, ha esetleg pénzt akarsz keresni, és képesítésed is van, keress mást.

De ha neked bejön az ügynöki munka, akkor jó lesz neked, de ez nem azt jelenti, hogy ebből fogsz meggazdagodni, ahogyan a tanfolyamon állítják.

2012. máj. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 AmonRae válasza:

Szűz Jézus!

Én Bp-en dolgozom, de egyetlen válaszban ennyi baromságot még nem láttam.

Te is el tudnád követni a tökéletes bűntényt, mert biztos nem találnának beszámíthatónak. :D

2012. máj. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Hajdúszoboszlón jelentkeztem "irodai munkára" aztán végül kiderült hogy semmi köze az irodai munkához! Osztom az első két válaszoló véleményét
2013. júl. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!