Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Cukorbetegek, Ti, hogy jöttete...

Cukorbetegek, Ti, hogy jöttetek rá arra, hogy betegek vagytok? Rosszul lettetek vagy észrevettétek magatokon a tüneteket?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm elájult és be kellett vinni a kórházba.
2011. nov. 11. 11:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Éves üzemorvosi vizsgálaton tűnt fel, hogy cukor van a vizeletemben, gyorsan csináltak egy vércukor mérést, volt vagy 21. Addig semmi nem tűnt fel. Nem voltam rosszul, nem szédültem, stb. Sokat ittam, és izzadtam ugyan, de ezeknek nem tulajdonítottam semmi különös jelentőséget, mivel nyár volt és kutya meleg.
2011. nov. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nem voltam jól, ráadásul pont a halottak napjai ünnepek előtt kezdtem rosszul lenni, és a vérvétel eredményére több napot kellett várni, akkor kiderült, hogy a mérés napján 46.2 volt a cukrom, mikor pedig bementünk a kórházba 51.6. Elég rosszul voltam, de az orvos is csak csodálkozott, hogy hogy nem haltam meg, vagy nem estem kómába.
2011. nov. 14. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. nov. 18. 13:46
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt tünetem, nyár lévén több folyadékot is fogyasztottam, jókat ettem, ennek ellenére fogytam. A kollégák nyüsztetésére mentem orvoshoz. 27,2 cukorral gyorsan be is zavart a klinikára, és közölte, hogy ne is álmodjak, hogy egy darabig hazamehetek... :(( 1-es tip. vagyok.
2012. febr. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálam úgy derült ki hogy sok vizet kívántam és állandóan fáradt voltam. bementünk a háziorvoshoz. a vérvétel után felhívott hogy 16,9 a vércukrom. utána délután azonnal mentünk a kórházba ahol kaptam infúziót. utána egy hétköznapi vércukormérővel megmértük a cukromat megint. 33 feletti volt. utána 1 hét után haza is mentünk.
2012. aug. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!