Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hidegallergia tünetei, típusai?

Hidegallergia tünetei, típusai?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


25/F vagyok. Mostanában tűnt fel, h ha pl nagyon hideg vízben mosok kezet, vagy kint az utcán megyek és már hideg van mint ma reggel, szóval ilyen 0 fok, akkor elkezd zsibbadni az ujjam, feldagadnak az ujjperceim, és miután bejöttem a melegre még negyed óráig nem is akar elmúlni.

A fura ebben az, h nem minden ujjam dagad fel, hanem mindig másik. De volt már példa rá h csak a középső lábujjam dagadt meg.

Mondok egy példát is. Ma reggel mentem a boltba, ami max 150 méterre van tőlünk. Odafele semmi gond nem volt. Jöttem vissza, és mivel kézben hoztam a kaját amit vettem, mire visszaértem a lakásba, a jobb hüvelykujjam kicsit feldagadt, olyan mintha zsibbadna, és mikor behajlítom olyan fura érzés, szal érzem h belül is fel van dagadva az egész.

Szerintetek ez lehet hidegallergia? Nekem eddig ilyen volt. Esetleg vkinek vannak tapasztalatai ilyen körben?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2011. nov. 16. 08:28
 1/1 anonim válasza:

Igen. Ez hidegallergia. Bár látom régi a kérdés, azóta már biztos rájöttél.

Esetleg vmi tuti tipp, amitől elmúlik? Mert nekem is ez van. :(

2014. ápr. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!