Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni a nagy has ellen?

Mit lehet tenni a nagy has ellen?

Figyelt kérdés
Nekem a felülés nem használ, mert bekeményíti a hasam és nem fogyaszt.
2007. júl. 24. 15:57
 1/7 anonim ***** válasza:
89%

hasizom + diéta + kardioedzés = lapos has

ha alkatilag hasasabb vagy, akkor sose lesz topmodellpocid, ezt is vedd figyelembe

2007. júl. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%

ha a gyomrod nagy, (és nem a zsir) akkor egyél sokszor, kevesebbet. sosem szabad magunkat teleenni...vagyis nemszabadna. de ha kiskorodban agyon nyomtak kajával, akkor próbálj diétázni (nuku cukor,sütik,csokik). És lemegy ;) (saját tapasztalatból mondom).

Ha viszont a zsir sok, akkor torna ;)

2007. aug. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
87%

Napi hatszori étkezés kis adagokban (ez felgyorsítja az anyagcserédet, és nem fog raktározni a szervezeted)+ napi egy óra gyaloglás (ez pedig leszedi a zsírt a hasadról).

Így ismeretlenül kb. ez a recept.

2007. aug. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
74%

A felülés nem tűnteti el a zsírt a hasadról. Sokan azt hiszik, de nem.

Az előttem szólok jól mondták.


AEROB (ÉS NEM KARDIÓ!!!!) edzés, + diéta.


Bármíly meglepő, a hasazással nem megy le a zsír, sokkal nagyobb szerepe van a derék tartó és forgató műveletek végézésben. Természetesen nem szabad kihagyni, de konkrétan ettől nem lesz kockahasad.


A másik nagyon fontos amit helyesen mondtak itt előttem, a napi 8x étkezés, anyagcseregyorsításként. Én a napi 1 órás aerob edzés után hasazom, természetesen reggel csinálom éhgyomorra, akkor a leghatékonyabb a zsírégetés. És utánna egyből az első adag reggeli, fehérjét fogyasztok előtte maximum. A később a maxacsa párnák eltűntetésére használhatsz termogenikus zsírégetőt. L-Carnitint stb.

2007. nov. 24. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
86%
előzőnek üzenem hogy a kardió az aerob edzés-.-
2010. febr. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
12%
minek akarsz a nagy has ellen tenni?
2012. márc. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
mozgás jó
febr. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!