Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek egy férfi orvos...

Szerintetek egy férfi orvos értékeli az ajándékot? Vagy inkább csak a nők?

Figyelt kérdés
Járok egy dokihoz rendszeresen (magánrendelés), de bizonyos okok miatt nem fogad el pénzt. Arra gondoltam, hogy mivel karácsony előtt megyek megint, viszek vmi kisebb ajándékot neki is meg az asszisztensnek is. Nem nagy valamire gondoltam és nem is az értéke miatt, hanem csak maga a gesztus miatt. Viszont mivel a férfiak nem olyan "lelkizősek", mint mi nők, nem tudom, hogy szerintetek lenne egyáltalán értelme? Jólesne neki vagy a férfiaknak az ilyen "nem jön le"? :)
2011. dec. 1. 02:35
 1/5 anonim ***** válasza:
nem tudom, szerintem hülye helyzetbe hoznád, mert tkp. ugyanaz, mintha pénzt tukmálnál rá, csak olyan helyzetbe hozod, hogy bunkóság lenne visszautasítania. inkább örülnél, hogy találtál egy nem pénzéhes orvost, ne akard "elrontani". ha a mosógépszerelő járna nálad karácsony előtt egy nappal, neki is adnál ajándékot?
2011. dec. 1. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
egy jó vörösbor?
2011. dec. 1. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Miért lenne ugyanaz?

És igen, a mosógépszerelőnek is adnék. :) Anyukám tanítónő és ő is szokott karácsonykor ezt-azt kapni. Hol egy rajzot, hol egy tábla csokit, hol egy karácsonyfadíszt. :)

Nem gondolkodtam még, hogy mit adnék, de pl. igen, egy jobb vörösbor.

2011. dec. 1. 14:35
 4/5 A kérdező kommentje:

Meg akik viszik el a szemetet, azoknak is szoktam kitenni egy-egy pezsgőt a két ünnep között. :)

Csak legutóbb már mondták, hogy nem fogadhatják el, mert az állásukba kerülhetne...

Lehet, hogy ezek csak az én hülyeségeim, nem tudom, azért kérem a tanácsotokat.

2011. dec. 1. 14:38
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem jó ötlet! Aztán, hogy a doki, hogy reagálna, na azt nem tudom. Reméljük a legjobbakat és hogy örülni fog neki.
2011. dec. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!