Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen praktikákkal lehet az...

Milyen praktikákkal lehet az elalvást megkönnyíteni? Langyos tej elalvás előtt pl. megfelel? Sajnos vannak zavaró körülmények, amiket nem tudok kiiktatni, ezért még nehezebb az elalvás.

Figyelt kérdés
2011. dec. 13. 13:46
 1/4 anonim ***** válasza:
A langyos tej is jó lehet, nagyon enyhe esetekben. Ennél azonban jóval hatékonyabbak a gyógyteák (levendula, komlótoboz, citromfű stb.). Sokat számít, mivel töltöd az időt lefekvés előtt, pl felzaklató filmet nézni, vagy ilyesmit olvasni nem szerencsés. Egy kis mozgás, séta jó levegőn viszont szintén segít, valamint nagyon fontos, hogy legyen jól kiszellőztetve a hálószoba. Pihentető szép álmokat a jövőre nézve!
2011. dec. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én addig nézem a tv-t, amíg bealszom tőle. Én sem vagyok jóalvó.
2011. dec. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És azt hogy lehetne elérni, hogy a zavaró körülmények (villany, beszélgetés) ne zavarjanak annyira? Valami homeopátiás bogyó, vagy a gyógyteák erre is jók?
2011. dec. 13. 15:09
 4/4 anonim ***** válasza:
a gyógyteák csak jók:)
2011. dec. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!