Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy ha megmosom...

Miért van az, hogy ha megmosom a fenekem, utána még mindig kicsit van szaga? Más is van így, mint én?

Figyelt kérdés
2009. máj. 19. 13:21
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
Erre hogy jöttél rá? Odahajoltál mosdatás után?
2009. máj. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A fenekednek vagy a kezednek van még szaga. Amúgy ezt én is tapasztaltam sajna és van, hogy akár tíz percig is a bide felett kuporgok és egyszerűen nem akar tisztulni.

Második válaszolónak üzenem, hogy igenis oda kell hajolni, különben hogy éreznéd. Vagy megszagolod az ujjad. Én azt szoktam.

2009. máj. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy kis szaga fürdés után is. Szerintem normális dolog, elvégre a nemi szerveknek is van egyfajta saját szaga, szerintem a végbélnyílásnak is lehet.
2009. máj. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én is úgy csinálom, hogy odanyúlok az ujjammal és utána azt szagolom meg. Megnyugodtam, hogy nem csak én vagyok így :-)
2009. máj. 20. 09:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!