Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az allergiavizsgálat kitér az...

Az allergiavizsgálat kitér az egyes növényekre, vagy csak kompletten?

Figyelt kérdés
Anyukám a kanadai nyárfa virágára érzékeny, erre a fehér szöszre, ami mostanában is röpköd a városokban is. Nálam végeztek allergiatesztet, de nem mutatott ki ilyenre allergiát, viszont mostanában vettem észre, hogy mióta ez a szösz röpköd, folyik az orrom.
2009. máj. 19. 14:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindenre kiterjed, külön-külön! Nekem mikor csinálták, megkarcolták az alkaromat, és oda cseppentettek allergén anyagokat, mint: nyírfa, parlagfű, fekete üröm, macskaszőr, kutyaszőr, por... persze koncentráltan, folyékony állapotban. Amelyik bepirosodott egy idő után, arra vagyok allergiás :)
2009. máj. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Attól függ melyik.

A karcolásos csak egy pár (ahányat karcolnak) anyagra vizsgál, az elektrosomatogrammos többszázra egyszerre.

2009. máj. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Karcolásost csináltak, a másikra nem küldtek el, nem is tudtam, hogy van másféle is.
2009. máj. 19. 16:41
 4/4 anonim válasza:
elektrosomatogrammos milyen, és hogy zajlik?
2010. aug. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!