Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Csomó a fülcimpában, ami...

Csomó a fülcimpában, ami állandóan begyullad. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy csomó a fülcimpámban, ami sokszor begyullad, aztán kifakad. Gennyes váladék jön belőle...és biztos nem pattanás:) Voltam vele dokinál, aki szószerint azt mondta, hogy ne foglalkozzak vele -.- (bár addigra kifakadt, igy csak az utána maradó sebet látta) Vajon mi lehet? Utánaolvastam neten, de ahány hely, annyi mindent írnak: zsírcsomó, ciszta. Nem zavarna, ha nem gyulladna be olyan sokszor. Most például fél évig nem nem gyulladt be, igy azthittem hogy talán elmult, de most megint előjött. Vajon mi lehet?
2011. dec. 29. 12:30
 1/4 anonim ***** válasza:
zsírcsomó, azért gyullad be, mert akaratlanul is piszkálod
2011. dec. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is van,néha begyullad:/
2011. dec. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet, elég lenne egyszer sebészetileg kitisztítani, és megszünne végleg. Amikor kifakad, valószínű, hogy marad benn valami, aminek nem kéne, és úgy viselkedik, mint egy időzített bomba.
2011. dec. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy ilyen, e nekem a lyuk mellett, régen begyulladt a fülbevaló miatt ez a rész és mindig kitapintok egy kis csomót amit ha sokszor bizergálok kifakad. Nem veszélyes, ha nem piszkálod nem fog elfertőződni sem.
2011. dec. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!