Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan lehet jól aludni, ha...

Hogyan lehet jól aludni, ha körülöttem rendszeresen hangoskodik valaki? Gyógyfű, tea, altató?

Figyelt kérdés
2011. dec. 31. 22:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Füldugó.
2011. dec. 31. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Altatót nem szabad huzamosabb ideig szedni, mert függés alakulhat ki. Gyógyfüvek szerintem hatástalanok. Legalábbis nálam még egyik sem hatott. Tea detto.


Vagy füldugó, vagy rájuk szólsz, hogy kuss.

2012. jan. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Gyógyteával próbálkozom, az altató hatását még nem igazán érzékeltem (bár lehet, hogy közvetlenül azután kéne lefeküdnöm, hogy megittam), de legalább nyugtat.

A füldugó meg vagy hatástalan, vagy akkor reggel nem/alig hallom meg az ébresztőt, nem igazán mernék kísérletezni.

Nem szóltam még rájuk, de mások igen, hatástalan.

Csak érdekes, hogy létezhetnek ennyire bunkó és intoleráns emberek...Ezeket hogyan nevelték?

2012. jan. 29. 07:41
 4/5 anonim ***** válasza:
Ahol anno én laktam koleszban, az is hasonló volt. Hiába szóltunk rájuk, csak még pofátlanabbak lettek. Portás szintén hatástalan volt, aztán a vége az lett, hogy repültek. Utána kis ideig nyugalom volt.
2012. jan. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Uzi 9mm
2016. jún. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!