Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szorongás? Mi tegyek ellene?

Szorongás? Mi tegyek ellene?

Figyelt kérdés

Ez már sajnos fél éve tart, egész nyáron kínzott.Úgy érzem 3 fő oka lehet a problémámnak.CSALÁDI,(sajnos nem nagyon vagyunk együtt, se nem beszélgetünk, ha meg hozzám szólnak ingerlékeny vagyok), ISKOLAI( gimnazista vagyok, tanulok is azt érzem, de nem jönnek az eredmények, tanáraim elég furák és nem lehet náluk megfelelni), SZERELMI ( megfogadtam nem próbálkozom komolytalan lányokkal, de kivételt tettem, és nagyon rosszul sült el. Nem csak nem sikerült ,de még meg is aláztak.)


Ezek miatt érzem magam lelkileg nagyon-nagyon rosszul. például ha megfogom a karom vagy a fejem, érzem az ereim lüktetését, ha lefekszem akkor meg a szívemét. Nem bírok nyugodtan megmaradni sehol sem. Valamikor beszúr a mellkasom ,valamikor a légzés nem úgy megy ,mint kéne. Júniusba voltam orvosnál, komplett vizsgálatot csinált(EKG , vérnyomás, oxigénszint és ultrahang). Azt mondta minden rendben, és hogy ez vegetatív idegrendszeri eltolódás. Napi egy frontint szedek rá, de nem érzem , hogy akármi is javult volna tőle.Pszichológián nem voltam.


Talán két dolog ,ami egy kicsit el tudja feledtetni velem ezeket: a sport és a barátok.


Szembe kéne néznem a problémáimmal vagy mégis, hogyan tudnék meggyógyulni? Mert ez a gyógyszeres dolog tudom , hogy nem fog menni.


2012. jan. 2. 08:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Fölösleges kétszer feltenni ugyan azt a kérdést. Az eddigi 4 választ nézd meg a másik kérdésednél.
2012. jan. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!