Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet a probléma? 20 éves...

Mi lehet a probléma? 20 éves férfi vagyok sulyom 100 kilo magaságom 189 cm a lényeg hogy alvás zavaraim vannak még hozzá nagyon fura azt szokot történi hogy mikkor elalszom van mikkor 10 perc van mikkor 1 ora vagy akár 5 ora mulva de fel kellek

Figyelt kérdés

a tesem nem tom mozgatni és egyre fogy a levegöm és szorongást érzek és nagyon félek a körülötem lévö emberek azt mondják hogy csukva van ilyenkor a szemem de én mintha mégis látnám és halanám öket és várom hogy felkeltsenek. Ezt most halál komoly nem tudom kihez kéne forduljak vagy mihez de már alig merek aludni.

valakine esetleg valami ötlet vagy tapasztalat?ja azért elfelejtettem mondani hogy ez nem minden napi de gyakran elöfordul most is ilyenböl keltem fel


2012. jan. 4. 01:56
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]

Itt olvashatsz erről

2012. jan. 4. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz, itt nem fognak neked más tanácsot adni.
2012. jan. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehet vegetatív idegrendszeri probléma is. Pánikbetegség, hasonlók. Először menj el a háziorvoshoz, beszélj vele, ha kizárják a szervi rendellenességeket, akkor javaslom a pszichiátert.


A kulcsszót egyébként leírtad: SZORONGÁS. Nagy valószínűséggel ez a bajod, de én nem vagyok orvos, itt nem mondhatjuk meg a tutit. Járj utána.

2012. jan. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Túlsúlyos vagy, le kell fogynod.

Aktív életet kell élned, mondjuk dolgoznod.

A helyesírási szótárt kell forgatnod, ha nem tudsz aludni. Művelődj.

2012. jan. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!