Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen érzés a hibernáció és...

Milyen érzés a hibernáció és a testen kívüli élmény?

Figyelt kérdés
2009. máj. 27. 17:46
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Szerinted erre tud valaki válaszolni? Gondolkozz el kicsit.:-D
2009. máj. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
Várj, megkeresem Dr.Frankeinstein telefonszámát! :D
2009. máj. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ez nem vicces!
2009. máj. 27. 17:54
 4/10 A kérdező kommentje:
Komolyan gondoltam!
2009. máj. 27. 17:54
 5/10 A kérdező kommentje:
Ha klinikai halált idéznek elő rajtatok megtudjátok.
2009. máj. 27. 17:55
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem 6 évesen altatásban, lágyéksérvvel műtöttek. Máig tartó élményem, hogy láttam magam a műtőasztalon, és körülöttem a nővérek, és orvosok izgatott szaladgálását! Mintha lebegtem volna a műtő egyik felső sarkában, és onnan néztem volna le rájuk. Anyám azóta se mesélt róla semmit, és én se foglalkoztam vele évekig. Azóta eltelt 35 év, és most már késő utánajárni, hogy akkor ott történt-e velem valami (pl. újra élesztettek), vagy csak álom volt az egész.
2009. máj. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
De ha rajtad már idéztek elő klinikai halált, akkor miért Te kérdezed tőlünk?
2009. máj. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy alkalommal egy iszonyatos, elképzelhetetlenül fájdalmas fejfájásra injekciót kaptam és lehetett benne MO is, sőt majdnem biztos, hogy volt is. Egyszercsak úgy éreztem, hogy a testem felemelkedik az ágyban fekvő testből kb. 40-50 cm magasságban. Fájdalmam megszünt. A felemelkedett test kicsit lebegett felettem, aztán visszaszállt belém. Majd elaludtam.
2009. máj. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Én tévében láttam hogy valakin klinikai halált idéztek elő. Egész furcsa volt kíváncsi vagyok rá.
2009. máj. 27. 18:25
 10/10 anonim ***** válasza:

@18:19: Próbáld ki a Contramal cseppeket 25 csepptől már szépen el lehet szállni! Csak hogy legyen valami jó is a porckorong kopásban! :)


Kérdező:

Megnézted az Egyenesen át (Flatliners) c. filmet? Ha nem akkor tedd meg, egész jól körülírják a témát!


http://www.youtube.com/watch?v=nnAzOxwXuSs

2009. máj. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!