Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért zsibbad a bal karom?

Miért zsibbad a bal karom?

Figyelt kérdés
2-szer volt műtve a bal csuklóm ganglionnal (az első decemberben, a második márciusban volt 1 évvel ezelőtt) Zsibbadhat emiatt a karom?
2009. máj. 29. 15:29
 1/5 anonim ***** válasza:
bizony lehetttttt-de gangilont 98%ban nem is kéne műteni.....
2009. máj. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de nekem muszály volt műteni mert olyan helyen volt és sajnos 2-szer kijött eddig
2009. máj. 29. 16:53
 3/5 anonim ***** válasza:

Nos igen ez a bevett szokás pedig semmi szükség rá -te hajlamos vagy az ilyen kinövésekre akkor még jópárszor megnyirbálnak majd -mert mindig csak a végeredményt veszik figyelembe nem azt hogy mi okozza ezt nállad....

de sok-sok példát emlithetnék akár a visszért is amiröl azt hiszik örökölhető és már meg is van magyarázva...pedig nagyon tévednek ....

2009. máj. 30. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hát igen azt sajnos nem mondták, hogy mitől alakul ki meg hasonlók. Azért kelett megműteni, mert akármi mást csináltunk vele nem akart elmúlni, tehát be is gipszelték a kezemet, hogy ha nem erőltetem akkor visszahúzódik, de semmi, krémek, gyógyszerek sem hatottak. A végső megoldás volt a műtét mivel a ganglion annyira rossz helyen nőtt a csuklómba hogy elnyomta az idegeket és nem tudtam használni a karomat, nem tudtam vele fogni, támaszkodni semmit sem, és fájt nagyon fájt.
2009. máj. 30. 17:53
 5/5 anonim ***** válasza:
begipszeltek???? 21. században .......de én már nem is csodálkozom ezen sem.....
2009. máj. 31. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!