Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől van az hogy minden...

Mitől van az hogy minden hónapban beteg vagyok megfázom ugyan azok a tünetek?! (15 (L) )

Figyelt kérdés
2009. máj. 30. 14:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Gyenge az immunrendszered és talán nem is vigyázol magadra eléggé. Szedj kiomplex vitamint és egyél sok zöldséget, és gyümölcsöt. Amennyit csak bírsz!
2009. máj. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A betegségeket a stressz okozza, mert gyengíti az immunrendszert. (Jó, nem a vakbélgyulladást, de azért sokmindent.)Nem okoz esetleg gondot az iskola? Nyáron mindenesetre legalább ez nem lesz. Lehet, hogy nem minden hónapban kapsz egy újabb betegséget, hanem nem gyógyulsz ki rendesen, nem áll helyre az immunrendszered. Rendesen ki kell pihenni, otthon maradva, nem bemenni a suliba, amikor már körülbelül jól vagy. A megfelelő mennyiségű alvás is nagyon fontos, ne éjszakázz. És persze ne dohányozz. Nyáron sok pihenés, napozás, barátok, sport.
2009. máj. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A kislànyom van ugyanìgy (9 èves). A doki azt mondta, gyenge az immunrendszere, de nem vitamin tablettàkat javasolt, hanem "termèszetes" vitamint, gyumolcsoket, zoldsègeket, naponta tobbszor. ès mèg azt is mondta, hogy ha van penèsz a lakàsban, az a betegsèg ujra meg ujra elojovèsèt okozza, mert a penèszben megtelepednek a bacik. Nem tudom, van-e nàlatok penèsz, vagy nyirkos-e a levego bent, esetleg dohos a szoba valamilyen rèsze. Ott megmaradnak a bacik, ès Te ùjra megbetegszel... sok-sok szelloztetèst ès mèg tobb vitamint ajànlok!

ès persze vègleges gyògyulàst.

2009. máj. 31. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

ha beteg is vagyok akkor is megyek iskolába,és ha iskolában vagyok nem tudok rendesen enni mert rohanok az órákra és pihenésképpen tanulok, a szobámat most fogjuk felújítani mert penészes a fal egy része.hétvégén viszont 10-11-ig szoktam aludni de azért felkelek fél5 kor szokás szerint mint ha iskolába mennék és nehezen alszom vissza...

2009. jún. 1. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!