Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Elmagyarázza nekem valaki,...

Elmagyarázza nekem valaki, hogy hogy lehet szeretni edzeni? :D

Figyelt kérdés
Hogy lehet az hogy valaki azt állitja hogy ő imád a konditeremben izzadni? hogyan tudnám én is megszeretni mert nekem állandó szenvedés és próbálok csak a végeredményre koncentrálni.
2012. febr. 4. 13:09
 1/3 anonim ***** válasza:
A sportolás endorfint szabadít fel a szervezetben. Ha te ezt nem érzékeled, csak a gyötrelemre tudsz gondolni, nem vagy annyira motivált, mint aki "élvezni" is tudja. Azt meg nem tudom elhinni, hogy hosszabb távon ne tenne jót, az általános közérzetednek.
2012. febr. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is kb úgy érzek,mint a kérdező!Mekem is kín-szenvedés a sport és csak azért csinálom,hogy formában tartsam a testemet.Néha jól esik egy kis kocogás,vagy séta a szabadban,de a koditeremben való kínlódást én sem tudom élvezni.:(
2012. febr. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A konditeremmel sokan hadilábon állnak, mert személytelen és unalmas, de ez nem feltétlenül azt jelenti, hogy edzeni nem szeretsz.

Ha van lehetőséged, inkább keress olyan sportot, amit lehet a szabadban űzni, és amit szívesen csinálsz.

Én a magam részéről meghalnék, ha nem mozoghatnék, (úszás, futás, bringa, kori, lovazás) de arra még nem vitt rá a lélek, hogy konditerembe menjek... :S

2012. febr. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!